Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hatása lehet az abortus...

Milyen hatása lehet az abortusznak a férfiakra?

Figyelt kérdés

Akinek esetleg van tapasztalata, milyen hatása lehet az abortusznak az apára nézve? A vőlegényem régi barátnője fiatalon terhes lett, elvetették a babát, aztán szakítottat. Azt hiszem ezt tíz év alatt nem tudta feldogozni és hatással van a jelenre is.


Tudna valaki ezzel kapcsolatban tanácsot adni? Volt valakinek hasonló?


2015. ápr. 30. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Én még olyan pasit nem láttam akire hatással lett volna,egyről tudok összesen,a többit pont nem érdekelte.
2015. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Általában szakítás követi, mert nem tudják elviselni ugyanúgy az együttlétet, mint előtte, közéjük áll az esemény. A férfiak nem mutatják ki annyira az érzéseiket, de megrázó nekik is.
2015. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Miből hiszed azt, hogy nem dolgozta fel?
2015. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha megviselné,akkor nem engedné,hogy a barátnõ abortuszra menjen.
2015. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Senkire nincs nagy hatással az abortusz,plàne nem egy férfire
2015. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
En volegenyemmel is ez volt, kb 8eve, de nincs ra hatassal,max annyira, h az elejen kb rettegett, h en is teherbe eshetek.
2015. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk kezdete óta duplán védekezünk (gyógyszer + gumi) és nem igazán felszabadult még így sem, pedig teljesen megbízik bennem és már régóta együtt vagyunk. Emellett látom, hogy amikor a kollégáim a gyerekeikkel játszanak, ő elszomorodik.
2015. ápr. 30. 20:30
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
Az exének született gyermeke, férjnél van?
2015. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Persze 4-es, mert a férfi büntetlenül lekötözheti és megtilthatja, hogy elmenejen a nő abortuszra...a nők ezzel visszaélnek.
2015. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Az én feleségemnek volt egy vetélése, aztán meg leukémiát diagnosztizáltak nála, ezért kellett elvenni a babánkat. Mind a két eset engem is megrázott. Aztán azért összejött egy aranyos kislány, de nem felejtettük el az előző két kisbabát sem. Gyakran felemlegetjük.
2015. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!