Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jellemzőb...

Szerintetek melyik a jellemzőbb a férfiakra?

Figyelt kérdés

Azért nem beszél a multjáról mert sok nővel volt vagy azért mert nagyon kevéssel?


Párom megkért hogy ne feszegessem a témát,ezt tiszteletben is tartom de azért belül furdal a kiváncsiság.


2011. szept. 12. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
azért, mert semmi közöd hozzá.
2011. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy egyik eset sem áll fenn, csak úgy érzi, hogy ez az ő dolga, az ő múltja.

Zárkózottabb, és kész.

2011. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
érdekes, az én párom( már a férjem és a gyermekem apja) sosem akart beszélni róla, mára már tudom nála a túl kevés variáció jönne be. Az én múltamra viszont mindig kíváncsi volt.(én pedig nem szeretek róla beszélni, mert az akkor volt, most meg most van)
2011. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
az jól esne ha azt mondja hogy már 58 nővel volt és te csak az 59. vagy ?
2011. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunra semmilyen hatással nem lenne ha tudnám,nem létfontoságu dolog ez nálam csak puszta kiváncsiság.

1szer rákérdeztem,azóta nem.Ő tudja hogy nekem 1volt rajta kivül.

2011. szept. 12. 14:14
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én sosem voltam erre kíváncsi. Nemrég valamiről szóba került, hogy az egyik régi barátnője nagyon pici csaj volt, óriási mellekkel, hát az az igazság, hogy én ilyeneket nem nagyon szeretnék tudni, még bele se szeretnék gondolni.... Úgy nem zavar, hogy nem hallok róla. Az Ő régi élete, ennyi.
2011. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mindkét variáció lehet.


Egyébként nem értem, miért nem lehet beszélni róla. Pláne, ha elfogadjátok egymást és vele a múltat.


Lehet, hogy pasival volt... ??? :-)))

2011. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

14:17


áh dehogy volt pasival...:)1csak biztos volt,ő volt előttem,miattam szakitott vele.Ezt is csak azért tudom mert még ő volt mikor mi barátként megismerkedtünk,sosem láttam de tudok róla.

2011. szept. 12. 14:20
 9/15 A kérdező kommentje:
*1csaj
2011. szept. 12. 14:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy egy komoly volt, de még mindig nagyon szereti. S fél, ha beszél róla, lebukik előtted. Nem fogja tudni az érzelmeit meghazudtolni.
2011. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!