Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jellemzőb...

Szerintetek melyik a jellemzőbb a férfiakra?

Figyelt kérdés

Azért nem beszél a multjáról mert sok nővel volt vagy azért mert nagyon kevéssel?


Párom megkért hogy ne feszegessem a témát,ezt tiszteletben is tartom de azért belül furdal a kiváncsiság.


2011. szept. 12. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%

Én nemtom. A párom nem volt más nővel, én vettem el a szüzességét. Előtte lévő pasim az megmondta, hogy Ő nem tudja megszámolni hány csajjal szeretkezett már. (Nem csak a szája járt, mert mondták róla, hogyha nincs kapcsolatban akkor nagy nőcsábász). Nagyügy. :D

23/N

2011. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem akar beszélni, mert a férfiak ilyenek. Próbáljátok meg elfogadni, hogy a pasik nem szívesen beszélnek az érzelmeikről, mások mint mi vagyunk. Ne kérdezgesd vagy erőltesd. Ha el akarja mondani elmondja, ha meg nem akkor hagyd ennyiben. ( valószínűleg nincs mit elmondania )

Ne keress logikát az ő viselkedésükben, legalábbis ne várd el, hogy ugyanúgy reagáljanak vagy érezzenek, mint a nők. Másképpen vannak összerakva.

2011. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindent elmesélt, ahogy én is neki. Így azért lehet valami támpont is, mit ronthattak el. Szerintem lehet, hogy fájdalmas neki, lehet nagyon megbántotta valaki.
2011. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Lehet hogy szűz még a pasid vagy jó nagy hímribi volt....különben miért titkolózna?
2011. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nézd, egy értelmes Férfi nem beszél a dolgairól.

Van az a fajta, amelyik egyfolytában a 2 év alatt lefektetett 300 Nöjével veri a nyálát, de ezeknek a töredékes sem igaz.

2011. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!