Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a családom?

Miért ilyen a családom?

Figyelt kérdés

Mindig is éreztették velem,hogy nem várt gyerek vagyok,csak becsúsztam fogamzásgátló mellett.

Soha nem számíthattam rájuk.Gyerekkoromban megerőszakoltak,azt mondták kitaláltam.Akármi gondom volt,akár a suliban,vagy munkahelyen,mindig én voltam a hibás,én fogjam be a számat.Nekem sosincs igazam,az is baj ha egyáltalán van saját véleményem!

Már rég nem vagyok gyerek,nem veszik tudomásul,hogy nem nyelek tovább se nekik se senki másnak!

Néha azon csodálkozom,hogy még ép elméjű vagyok,más fele ennyi rossz után pszichiátrián van.

Sajnos nem tudok költözni,saját házam van,de a közelükben.Mit tejetnék?Néha szivesen kinyirnám már őket!


2015. ápr. 30. 11:02
 1/5 A kérdező kommentje:
*tehetnék
2015. ápr. 30. 11:03
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

"Néha azon csodálkozom,hogy még ép elméjű vagyok"


EBBEN BIZTOS VAGY?!?!?!


Mert már elég sok kérdést tettél fel a témától, inkább lépj túl rajta - ha máshogy nem megy, pszichológus segítségével, de nem itt nyavalyogj, mert annak semmi értelme.



Viszont a helyedben a házat eladnám és az árából máshol - messze - vennék másikat.

2015. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne nyavalyogjon? Azért elég sok sz..ar dolgon ment át, joggal nyavalyoghat. A pszichológus ha nem beutalnak,nem 2 forint..tapasztaltam. Beutaltatni magát meg elég kínos,valljuk be..a társadalom szerint. Nyilván ha tényleg nagy a baj és nem tudja feldolgozni, muszáj segítséget kérni. Egyébként én is csak azt tudnám tanácsolni, mint a 2. Próbáld meg eladni a házadat és keresni egyet máshol,másik városban, jó messze tőlük.
2015. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyenek voltak a szüleim. Én eljöttem, azt sem mondtam nekik hova. Összecsomagoltam, és mikor elmentek dolgozni, én is elmentem. Ennek 20 éve, ők nem kerestek, én sem őket. Bár nekem nem csak apámék voltak ilyenek, hanem a család többi tagja is. Ahogy tudom, a minta öcsém 10 éve börtönben ül, ő volt a minta gyerek, a szemük fénye, a fasza nevelés eredménye.
2015. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es!Valakivel összekeversz,én még nem írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést!

Ha ennyire idegbeteg vagy,kezeltesd magad!!!

2015. ápr. 30. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!