Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ha a...

Mit csináljak, hogy ha a családom összeesküdött ellenem és az öccsémmel töröltették a steam accomat?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy ebben a házban nem csinálhatom azt, meg amit akarok! Komolyan, most meg azt találták ki, hogy nem szedhettek le steamről több játékot. Elegem van, nagyon elegem van!

És faterom kitalálta, hogy holnapra munkája van nekem.


2015. márc. 25. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Hűha, nem tölthetsz le több játékot, és holnap még dolgoznod is kell.. ennek tényleg összeesküvés-szaga van. No de mi okuk lehet rá?
2015. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Micsoda igazságtalan világ! Mondjuk kíváncsi lennék, az öcséd honnan tudja a te jelszavadat?

Rád fér egy kis munka egyébként, az élet nem abból áll, hogy egész nap ülünk és játsszunk.

2015. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem költözz el, keress munkát, akkor a saját pénzedből fizetheted a netet és azt töltesz le, amit akarsz.
2015. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már a steam accom törlése is kimerítette az kiskorú veszélyeztetése fogalmát, de hogy dolgoztatnak is, az túl megy mindenen. Rendőrség, gyámügy azonnal!
2015. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lol
2015. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ma reggel hatkor keltem, mert faterom szólt hogy menjek ki. Megnéztem a gépem, és ki volt húzva. A vezeték az asztalon, stb.

Aztán most már az van, hogy napi egy órát gépezhetek, ellenőrzik. Addig üvegházat meg ilyeneket kell segítenem építeni. Hogy fogom tartani a barátnőmmel a kapcsolatot? Nem lehet igaz.

2015. márc. 26. 12:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal sokat tettél azért, hogy idáig jusson a dolog. Ha nagyon ügyesen építed az üvegházat, talán kapsz néha plusz fél órát, hogy skype-oljatok.. Egyébként pedig erre az esetre találták ki a postai levelet. Nagyon romantikus. Abban biztos lehetsz, hogy ebben az esetben csak az válik előnyödre, ha jó képet vágsz a büntetésedhez, különben csak szigorodni fog a helyzet.
2015. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ez kajak nagyon durva!! Komoly dolgoznod kell otthon?? :OOO Hogy bírod!? Szerintem költözz el! Én megértem hogy az élet igazságtalan, de ez már több a soknál!! Nem szedhetsz le több játékot? Hát hova halad ez a világ?? Mindjárt puskát fogok a fejemhez!

Szerintem lázadj! Törj ki és szállj mint a madár! Éppen azért is tölts le még több játékot! Ne pazarold az időt! Fenébe az üvegházzal meg a fateroddal! Rögtön rohanj és tölts le játékokat! Ne vesztegesd az időt! Vezessen ösztönöd!

2015. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Irigyellek,hogy neked ez a legnagyobb dolgod,hogy nem játszhatsz és dolgoznod kell.
2019. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
*gondod
2019. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!