Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő vagy a családom?

Barátnő vagy a családom?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy mi a véleményetek.

19 éves fiú vagyok és győrben tanulok egyetemen, de pesten lakom apámmal és egyik testvéremmel.

Barátnőm pesttől 40 km-re lakik. Sokszor alakul úgy hogy hétvégén nem tud barátnőm átjönni hozzánk. Viszont egy kapcsolatban az nagy probléma, ha már hetente sem tudunk találkozni. Szerintetek kit preferáljak hétvégente? Péntek este érek haza és vasárnap este indulok győrbe.



2015. márc. 19. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
1 nap családdal - 1 nap barátnővel? Vagy ottalszik. Bár ez már kb egy távkapcsolat szint, aminek meg én soha nem láttam értelmét.
2015. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem láttad értelmét? értelme van attól, hogy te nem vagy rá képes...Ha én nem tartottam volna 2 évig a távkapcsolatot úgy, hogy közben nem kefélek mást, akkor most nem lennénk 8 éve együtt és ebből 1 éve házasok....mondjuk ehhez tudni kell, hogy azzal vagy akivel lenned kell... szóval kérdező te tudod, hogy hogy álltok egymással. De ha azért dobnád, mert találkozni sem tudtok...hát akkor jobb is.

Minden éjszakára lehet találni lotyót.

2015. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Vagy menj hozzájuk te.

Hétköznap is meg lehet oldani a találkozást, ha hajlandó rá az ember.

2015. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

a barátnőd hány éves?

ő tanul?

figyelj szerintem legalább a heti 1x találkozást be kéne iktatni.

köztünk kb 40km van és kétnaponta találkozunk.

szóval ezzel azt akarom mondani, hogy a hétvége egyik napját vele kéne töltened.

nekem mint lány, rosszul esne nagyon, ha a barátom ezt csinálná. persze, fontos a család is, de legalább 1 napot vele lehetnél. ha megengedik akkor aludjon ő nálad, és így otthon is lehetsz, de a barátnőddel is találkozol.

ha nem engedik meg a lánynak mert még fiatalabb, akkor meg te menj hozzá valamelyik nap.

40km nem olyan nagy táv hogy 2 nap alatt ne legyen időd ...

2015. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

4# vagyok

szóval egy kapcsolatban ha jól működik, akkor alig várja a két fél hogy lássa egymást. persze, hétfőtől péntekig nem tudtok találkozni, ez érthető.

de szerintem ha nincs igényetek rá hogy hetente találkozzatok legalább, akkor nem komolyak az érzések.

nekem is ez volt az első barátommal.

2015. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

kedves 2.

eszembe sem jutott hogy kidobom, nagyon szeretem őt

csak az jutott eszembe hogy van hogy nem találkozunk 2 hétig, ami hát.. finoman szólva szar

2015. márc. 19. 19:25
 7/16 A kérdező kommentje:

4. köszönöm a válaszod jól esett, azt hiszem te érted

épp ez az hogy nagyon fontos nekem csak van amikor nem tud átjönni hétvégére. nem az a baj hogy nem engedik, hanem hogy dolga van, pl nagyszüleinek kell segítenie, amit az ember nyilván nem mond le.

A gond inkább az ezzel az egy nap itt, egy nap ott dologgal hogy egy nap kevés mind a két helyen, illetve hogy nincsen jogsim, szóval az utazás is oda 2-, vissza 2 óra :/

2015. márc. 19. 19:30
 8/16 A kérdező kommentje:
nem tanul ő, csak nyelvet már, munkát keres és otthon tartja a frontot a lakásban
2015. márc. 19. 19:31
 9/16 anonim ***** válasza:
40 km hogy a tökömbe 2 óra autóval?
2015. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9# mivel nincs jogsija valószínű nem autóval megy..

figyelj, szerintem ebben az esetben akkor csináld úgy hogy győrből egyből hozzá mész, és vasárnap reggel meg haza, és onnan meg este vissza az egyetemhez.

vagy beszélj erről a szüleidről, hogy megsértődnének -e ha nem minden héten tudnál hazamenni?

egyébként a 2 óra hossza út nem kellemes, nekem is kb ennyi mert át kell szállnom ha megyek a barátomékhoz+ még sok séta.

ezért ha már megyek hozzájuk akkor próbálok egésznap ott lenni. úgy megéri a dolog.

vagy az is egy opció még, hogy ha szombaton otthon vagy, este utolsó busszal/vonattal elmész a barátnődhöz. és vasárnap tőlük mész vissza az egyetemre.

és akkor nem kell egy nap kétszer oda vissza utazgatnod.

más ötletem nincsen, de ha nem akarod elveszíteni, vagy hogy megromoljon a kapcsolat, akkor próbáld megragadni a lehetőségeket és amikor tudsz akkor ne hagyj ki két hetet is hogy ne lássátok egymást.

2015. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!