Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő vagy a családom?

Barátnő vagy a családom?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy mi a véleményetek.

19 éves fiú vagyok és győrben tanulok egyetemen, de pesten lakom apámmal és egyik testvéremmel.

Barátnőm pesttől 40 km-re lakik. Sokszor alakul úgy hogy hétvégén nem tud barátnőm átjönni hozzánk. Viszont egy kapcsolatban az nagy probléma, ha már hetente sem tudunk találkozni. Szerintetek kit preferáljak hétvégente? Péntek este érek haza és vasárnap este indulok győrbe.



2015. márc. 19. 18:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"A gond inkább az ezzel az egy nap itt, egy nap ott dologgal hogy egy nap kevés mind a két helyen, illetve hogy nincsen jogsim, szóval az utazás is oda 2-, vissza 2 óra :/"


kösz a segitseget

2015. márc. 19. 19:53
 12/16 A kérdező kommentje:
nem akarom megbántani apumékat :/
2015. márc. 19. 19:59
 13/16 anonim ***** válasza:
Most vagy családi hiszti vagy megoldjátok, mert annak mi értelme, ha alig vagytok együtt, ő se bír menni hozzád, te se hozzá?
2015. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az ember csak azt nem tudja megoldani amit nem is akar. Én is 2 évig éltem távkapcsolatban, köztünk 170 km volt a távolság.Egyszer én mentem, egyszer ő jött. Pár éve már együtt élünk. Ha úgy látod, hogy megéri akkor tarts ki a párod mellett!
2015. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Barátnőd keressen Győrben munkát, béreljetek valahol egy szobát és kéthetente hétvégén mindenki menjen haza a saját szüleihez,nagyobb ünnepeken meg végigjárjátok közösen a két családot.
2015. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mi is távkapcsolatban vagyunk barátommal, és mi kéthetente tudunk találkozni, de nagyon szeretjük egymást és megvagyunk :)
2015. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!