Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melegnek hisz a családom!...

Melegnek hisz a családom! Ennyire fontos, hogy az embernek barátnője legyen?

Figyelt kérdés

Azt mondják hogy Ők ennyi idősen egyszerre több lánynak csapták a szelet, meg el kell kezdeni, meg miért nem megyek bulizni, ismerkedni!


Már megkérdezte apa, hogy a lányokat szeretem-e!


Mit tegyek? Nagyon szar ez így!

19f



2015. jan. 1. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Na és? Ha nem vagy meleg, akkor mondhatod, hogy igen, a lányokat szereted. Ha meg az vagy, akkor azt, hogy nem. Persze az utóbbi esetnek előfordulhat, hogy kellemetlenebb kimenetele lesz, az első esetben viszont nem is értem az aggodalmadat.
2015. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Költözz el tőlük.
2015. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Na igen, érdekes, hogy minden "öreg" azt meséli, hogy ő mennyit csajozott meg kettesével hordta a cementes zsákokat, csak látni nem látta senki.


Sokat egyébként nem tudsz tenni vele, ha ilyen a felfogása. Elmondod neki, hogy a lányokat szereted, oszt' kész, aztán ha majd összejössz eggyel, akkor megnyugszik.

2015. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Mond meg, hogy nem vagy az, de álljanak le mert ezt nem lehet erőltetni és az nem a te stílusod, egyszerre több lánynak "csapjad a szelet".
2015. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer egy bölcs ember azt mondta "ha elfogadod a hibáidat, többet soha senki nem tud megbántani téged". Én is voltam a te helyzetedben (csak én lány vagyok...:) és persze rossz érzés,hogy az embernek nincs párja de én úgy próbálom ezt felfogni,hogy nem lételemem az,hogy legyen valakim. Egyedül is tudok boldog lenni. Ha valaki a jövőben megkérdezi tőlem ,hogy "még mindig nincs pasid...hogy? te leszbi vagy?" Szándékozom erre azt felelni,hogy "Nem. Bár a felvetésed elég hízelgő,mert a leszbik sokkal menőbbek,mint én vagyok." Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy nem kell sértésként felfogni a beszólásokat, inkább legyél kreatív,ügyes és csinálj belőle humort.
2015. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Ez úgy van, hogy: Minél idősebb a nagyapa, annál okosabb volt az iskolában.
2015. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Nézz mélyen a szemükbe és coming outolj! Szurkolok neked!
2015. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
19 évesen semmiképp sem hinnélek melegnek. Viszont nekünk van a rokonságban 36 éves ffi, akinek még soha (!) nem volt nője. Na, őróla nemigen hiszem el, hogy nem meleg vagy nincs egyéb rejtett hibája.
2015. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
80%

velem ugyan ezt csinaltak. mindig megkerdeztek hogy ez a fiu jokepu e mondtam hogy haaat, es olyanokat kerdeztek hogy egyaltalan a fiukat szeretem e :d

15/l

2015. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Oké, nincs jelenleg barátnőd, de csak szoktad nézni a lányokat, csak látják, hogy bámulod őket. Azért ha, látnám, hogy a fiam nézegeti a lányokat, ott felejti rajtuk a szemét, nem aggódnék!
2015. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!