Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öreg vagyok 34 évesen?

Öreg vagyok 34 évesen?

Figyelt kérdés

... vàlogatni màr egyszer elvàltam,és babàt is nagyon szeretnék màr..de valahogy a jelenlegi baràtommal néha ugy érzem elégedetlen vagyok..ad és aztàn elvesz...néha nemtudom eldönteni mit akar..

Nyugodjak bele és maradjak vele,vagy keressek màst??Ami az én koromban màr nem egyszerü.Egy férfit talàlni aki még egyedül van és hasonlot akar mint én...

Mi a véleményetek?

Menjek vagy maradjak??


2010. febr. 22. 14:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:59



Nem nem vagyok keserű és nem éppen téged találtalak meg!


Nem erről van szól, de ezeket a kis elhallgatott részleteket talána kérdezővel is megoszthattad volna elsőre, ennek fényében ugyanis egyből más az ábra!



Namost te ennek fényében adtál tanácsota kérdezőnek, holott ő az érem másik odlalát nem is tudta, mivel azt nem közölted.


Annak fényében amit a kérdező közölt -magyarul hogy nincs kilátásban neki senki hanem még keresni kell-


Nem tudok egyetérteni az álláspontoddal.



A kérdező akárhogy is dönt mindkét esetben igen magas százalékban benne van a pakliban hogy a két szék közül a földre esik.


Vagy boldogság, vagy gyerek.



De történhet vele rosszabb is


Pl nem talál senkit sem és elmennek az évek és egyedül marad!



Megéri emiatt kockáztatni szerinted?


A jelenlegi meglévőt a bizonytalanért?



----▲

◄ ☼ ►

----▼

2010. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:03



Kérdező.


Ezt most nem értem..


Ha állandóan csak elvesz akkor a kérdésben mire írtad hogy AD ?



Nem lehet hogy csak az elkeseredettség beszél belőled, ugyanakkor a probléma egy kis odafigyeléssel megoldható?



Indulj ki az informatikából!



A windosokat is állandóan megstoppolják, nem pedig lecserélik, mindenki fujtat hogy micsoda szr mégis mindenki azt használja...



----▲

◄ ☼ ►

----▼

2010. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha most nem vagy boldog vele akkor kicsi az esélye hogy majd egyszer talán boldog leszel mellette. Én a helyedben lépnék, ahogy én is megtettem. Amikor szakítani akartam mindenki szerint egy tökéletes kapcsolatot adtam fel egy álomért (kívülről tényleg maga volta tökély, csak én éltem benne) "azt az embert hagytam ott aki a világ legjobba apukája lett volna, aki biztonsággal el tud tartani egy családot".... és most a világ legjobb apukája a férjem és szerelmes vagyok bele már több éve :-)

2010. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerült döntened?

2010. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk...és ugy néz ki a hiba bennem van,egyszerüen nagyon kevés a bizalmam irànta,talàn azért mert volt màr olyan,hogy megigért valamit és nem tartotta be..Aztàn rà jöttem,hogy ö a közös jövöt ugyanugy tervezi mint én ,csak olyàn butàk vagyunk,hogy egyik sem meri mondani a màsiknak,hogy mit akar(ez miért van?)..talàn mindketten félünk a màsik vàlaszàtol..?? Valoszinü..nemtudom..ezt is megtàrgyaltuk ha akarunk valamit mondani fogjuk egymàsnak..remélem ez megoldàs lesz..ugyhogy egyenlöre maradok.:-)

Ti mit gondoltok?

És nagyon köszönöm az érdeklödést!

2010. febr. 26. 21:22
 26/29 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Akkor beszélgessetek sokat, mert lehet hogy eddig ez hiányzott!!!

Remélem minden megoldódig és boldog leszel így vagy úgy.

2010. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

nem olvastam vegig a valaszokat, csak az utolsokat.

a kommunikacio nagyon fontos egy jol mukodo kapcsolatban. talan erre forditunk a legkevesebb idot es ezert vannak felreertesek meg egyebek. az h te szeretnel vmit az nem biztos h a parod is ugy godnolja, vagy ha bant vmi nem biztos h a parod eszreveszi ezt, de ha sosem mondod sosem fog rajonni magatol. Beszelgess vele sokat h te h erzel es mi bant, es hidd el o is megnyilik es elmodnja h o mit gondol. ha nem kezdemenyez beszelgetest kezdemenyez te. mi a prommal sokat beszelgetunk, sokszor lefekves elott az agyban mert a picurka mellett csak ekkor jut ido ra. volt mikor mi is rohantunk es nem beszeltunk aztan egymas fejehez vagunk dolgokat, de ez igy nem jo tehat mindig szakitunk idot erre.

az eredeti kerdesedre valaszolva ne ird le magad 34 evesen. nem vagy meg oreg. a szulesi korhatar eleve kitolodott. egyebkent en is igy voltam egy par eve mikor megtalaltam ferjemet es o is 30as volt es fuggetlen gyerektelen. o is kereste a hozzaillot mint ahogy en is. ma mar boldog hazassagban elunk es van egy 6 honapos kicsi lanyunk. es 35 evesen szultem, nem erzem h barmirol lemaradtam volna. a pici egy biztos csaladi es anyagi hatterbe szuletett, es minden meg van neki adva. a karrieremmel nem kell agodnom mert mar kiepult, tehat vannak elonyei is a kesoi szulesnek. sok gimis osztalytarsam 20as eveiben szult mara mar elvalt asszonyok.

2010. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azon gondolkodsz, hogy kilépj-e vagy sem, akkor ott gond van és nem ő az igazi számodra. Miért lennél megalkuvó? Gondolj bele, hogyha olyan embernek szülsz, akinek nem akarsz teljes szívedből, csak a korod miatt teszed, abból mi lesz. 99%, hogy válás, egyedülállóként nevelés. Keress mást, ne nyugodj bele. Tudd azért, hogy hol van a határ, ne tedd túl magasra a lécet, mert ha irreálisan sokat vársz, sosem találod meg az igazit. Mindenkinek vannak hibái, ezt el kell fogadni, de vannak olyan hibák, amiket nem lehet tolerálni plusz érezni kell, hogy ő az igazi. Ha ez nincs meg, ne szülj, mert meg fogod bánni. Lehet, hogy nem most, hanem 5 vagy 10 év múlva, de akkor már késő lesz. Lépj, ha úgy érzed, nem vagy még öreg.
2010. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
nekem pont ez az ideálom! Sok fiatal pasi keres idősebb nőt
2011. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!