Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öreg vagyok 34 évesen?

Öreg vagyok 34 évesen?

Figyelt kérdés

... vàlogatni màr egyszer elvàltam,és babàt is nagyon szeretnék màr..de valahogy a jelenlegi baràtommal néha ugy érzem elégedetlen vagyok..ad és aztàn elvesz...néha nemtudom eldönteni mit akar..

Nyugodjak bele és maradjak vele,vagy keressek màst??Ami az én koromban màr nem egyszerü.Egy férfit talàlni aki még egyedül van és hasonlot akar mint én...

Mi a véleményetek?

Menjek vagy maradjak??


2010. febr. 22. 14:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

Ha olyan pasit találsz,aki már elvált és van gyereke az baj? Csak azért kérdezem,mert 30 fölött gyakoribb,mint a még nőtlen és gyerek nélküli,ezzel is lehetne "tágítani" a kört,akikkel ismerkedhetnél.

Ha szeretnél babát,akkor lassan tényleg ideje lesz szülni,de olyan kapcsolatba nem érdemes,ami már most rossz.Azt egy gyerek sem teszi jobbá és ketten szenvedni egy apának alkalmatlan valaki mellett nem érdemes.

2010. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Te komolyan itt várod a választ,hogy menj vagy maradj??

Senki nem élt veletek,és ebből a pár mondatból nem sok minden jött le..A választ neked kell tudnod!!

A kérdésedre válaszolok. Nem vagy öreg 34 évesen,és a boldogság megtalálása nem korhoz kötött.Van aki 50-60 évesen találja meg újra a szerelmet,biztonságot.

HA te azon gondolkozol,hogy együtt maradj a pároddal az régen rossz..Ha két ember szereti egymást,és boldog,akkor ilyen kérdés meg sem fordula fejükben...

2010. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Továbblépni kell! 34 éves az nem öreg. :) Az a fontos, hogy legyél boldog! Társkeresőben találhatod a párt. Sok sikert az életedhez!
2010. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Persze, vonulj be az öregek otthonába :) Persze, csak vicceltem. Dehogy vagy öreg, találsz másik férfit simán, ne írd le magad. Csak ne azzal kezdd, hogy gyereket akarsz, mert azzal egyből elijeszted. Szerintem nem sok értelme lenne ebbe a kapcsolatba gyereket vállalni, mert egyedülálló anya leszel egy-kettőre. Úgy meg még nehezebb normális párt találni, és a leendő gyerekeddel is kiszúrnál. Senki szempontjából nem korrekt dolog egy nem működő kapcsolatba gyereket vállalni, akárhány éves is vagy.
2010. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

az a véleményem ami neked. dilemmma... mert ugye nem ő az igazi. (legalábbis ez jön le az írásodból) de vajon jön az igazi pár éven belül?

ha alapvetően jól megvagytok, maradnék. ha már gondok is vannak, akkor sajnos nem valószínű, hogy jobb lesz és felkerekednék keresni a nagy Ő-t.

2010. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat..

Azt hiszem igazatok van..

2010. febr. 22. 14:18
 7/29 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem minél előbb elkezded keresni az igazit, annál hamarabb megtalálod. De ha neked jó egy látszatkapcsolat... :)


Ui: én 33 vagyok, és nem vagyok öreg! :)

2010. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Én mennék, nem majd 10 év után 1 gyermekkel!
2010. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
37%

Ti mind bolondok vagytok :D


Még szép hogy maradj!



Ha még nem szültél akkor már nem sok idő van biológiailag.


És A jelenlegi párodat ismered, nyilván nem tegnapóta vagytok együtt és ez biztonságosabb mint egy "vadidegennek" két hét után szülni...



A barátod ad és aztán elvesz?


Talán meg kellene tanulnod neked is ADNI hogy ne kelljen neki elvenni!!


Mellesleg nem csak az számít hogy ő mit akar hanem az is hogy TI mit akartok közösen, azaz a te akaratod is.



Szerintem ne habozz, és ne a kulcsrakész megoldást keresd mert a keresgélés időigényes ehelyett alakítsd az életed amennyire csak lehetőséged van rá!!



----▲

◄ ☼ ►

----▼



----▲

◄ ☼ ►

----▼

2010. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 35 évesen léptem ki egy "működik, de nem az igazi" kapcsolatból, mert jobbat szerettem volna. Egy évvel később megtaláltam velem egyidős (egyedülálló) páromat, most vagyunk 38 évesek és boldogan várjuk első babánkat!


Lépj, sohasem késő, valószínúleg nem ő a foltod (vagy zsákod, kinek hogy tetszik), nem ő a másik feled.


Minden jót és bátorság!!!

2010. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!