Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öreg vagyok 34 évesen?

Öreg vagyok 34 évesen?

Figyelt kérdés

... vàlogatni màr egyszer elvàltam,és babàt is nagyon szeretnék màr..de valahogy a jelenlegi baràtommal néha ugy érzem elégedetlen vagyok..ad és aztàn elvesz...néha nemtudom eldönteni mit akar..

Nyugodjak bele és maradjak vele,vagy keressek màst??Ami az én koromban màr nem egyszerü.Egy férfit talàlni aki még egyedül van és hasonlot akar mint én...

Mi a véleményetek?

Menjek vagy maradjak??


2010. febr. 22. 14:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
19%

Ha a keresés mellett is döntesz kudarcra lesz itélve, hiszen nincs oylan lelkileg egészséges ember a földön aki el tudna viselni egy önző embert aki állandóan csak KAPNI akar..



----▲

◄ ☼ ►

----▼

2010. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
8%

ma 14:43



És majd elváltok 5-7 év múlva !



Ebben 95% ig biztos vagyok..



az okok pedig a következőek:


Te az előzőt pótoltad a mostanival, vagy akár a párod tette ugyanezt..


Egymás megismeréséhez 1 év kevés!


Főleg egy életreszóló párkapcsolat esetén...


----▲

◄ ☼ ►

----▼

2010. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegelj!

Jó apja lesz a gyerekednek? Boldog családban fogsz élni, ha már most sem vagy az?

Megéri majd várni 5 évet, hogy rádöbbenj, lépni kellett volna? Akkor már közel 40 éves leszel. Nehezebb lesz, mot még van időd. Van azért elvétve 1-2 normális pasi. Főként az értelmiségi körre jellemző, hogy nem találják a megfelelőt, így egyedül vannak.

Én sok férfi tanárt ismerek, egyedül vannak, és borzasztó normális emberek.


Ne szúrd el az idődet!Én ezt javaslom!

2010. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

14.43 vagyok


Te igazán kedves vagy. Vagy inkább keserű, és most pont engem találtál meg, nem baj. :)


Amúgy ha utána számolsz, 2 éve vagyunk együtt... a történethez egyébként hozzá tartozik, hogy 8 éve ismerjük egymást, de csak 2 éve találtunk egymásra, mint férfi és nő. Egyikünk sem pótolni akar valakit, hiszen felnőtt, érett fejjel léptünk ki korábbi kapcsolatunkból. Nem hiszem, hogy erről szólna az élet, hogy mindenki pótolni akarja az előző társát, hiszen akkor mindannyian csak pótlékok vagyunk... sajnos Te is....


Szerintem egyébként sokkal inkább a "megalkuvás" házasságok végződnek válással, vagy ami mégrosszabb, egymás lelki megnyomorításával.


Szerintem hagyjuk, hogy a kérdező döntsön, elvégre csak a véleményt kért, nem kész ítéleteket.

2010. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Kedves 14.43 -as vàlaszolo..Ki mondta,hogy én csak kapni akarok..ez nem igaz..hisz adni sokkal nagyobb öröm mint kapni,amikor làtod a màsikon,hogy örül...csak ha sosem kapsz viszonzàst egy idö utàn felteszed a kérdést...szeret ö engem? Gondol néha ràm ha nem vagyunk együtt?? és ha arra a vàlaszra jutsz ,hogy valoszinü NEM ( mert a làtszat azt mutatja)..akkor elgondolkozol..
2010. febr. 22. 15:03
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
A 14.43 én vagyok és én nem írtam ilyet Neked. :(
2010. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
bocs elirtam ...a komment a 14.48-asnak szolt
2010. febr. 22. 15:06
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki! Én 6 évig húztam valakivel, akivel jó volt, de valamiért mégsem. Társkeresőn (nlcafe) találtam meg a párom, két éve vagyunk együtt, és van egy 5 hónapos kislányunk. Volt pár kapcsolatom, mind hosszúnak mondható, összesen 4, neki is pont ennyi, de ilyen boldog még senkivel nem voltam, mint vele. Ja, idén nyáron leszek 35. Szóval nem vagy te még öreg semmihez, csak legyél elég bátor ahoz, hogy el tudd engedni a biztos, jól megszokott kapcsolatodat. Szerintem ez a legnehezebb része az egész folyamatnak.
2010. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
ne legyél megalkuvó. ebben legalábbis. ha már most érzed nem stimmel minden később még rosszabb lesz. lépj és boldogabb leszel.
2010. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Szia! Nem vagy öreg egyáltalán! Én eddig csak tanultam én kariert épitgettem! És 33 évesen találtam rá a mostani páromra! Közös lakást vettünk és tervezgetjük a babánkat! Nem kell rosszban maradni és öregne hinni magad! Én is örülök, hogy tovább léptem az előző kapcsolatombol! Mert akkor kb semmim nem lenne és boldog sem lennék!

36L

2010. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!