Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a 13 éves húgommal...

Mit kezdjek a 13 éves húgommal? Nem érdekli más, csak a pasik és a tinisztárok, miközben az iskolában bukásra áll.

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 12:45
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
14:50 Lehet vmi ebben az utolsó gyerek-dologban. Én úgy látom, nálunk egyre engedékenyebbek a szülők, szóval neki már szinte mindent szabad.
2010. febr. 22. 14:58
 22/29 anonim ***** válasza:
48%

13:26 Na ha neked ez a hencegés akkor lapozd fel az értelmező kézi szótárt

Te gondoltad, biztosan hogy nincsen, én egy szóval sem mondtam akkor...

Csodálkozás vagy sem, most nem a többi gyerek a téma, te kérdezted a húgodról, vártad a válaszokat és tessék kaptál is...

2010. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Szerintem én se hencegtem, csak leírtam ugyanúgy, mint te. Másrészt meg tőled se kérdezte senki, hogy van-e diplomád, mégis fontosnak tartottad ideírni. Amúgy én nem magam miatt írtam, hanem mert hálás vagyok a szüleimnek azért, hogy felneveltek és eljuthattam idáig az ő segítségükkel és nem szerettem volna, h a válaszolók egy része azt higyje, h a szüleink semmirekellők és lesz*rják a gyerekeiket (persze a kérdésből jogosan hihetik, mert nem írtam az ellenkezőjét, csak a család "fekete bárányáról" szól).
2010. febr. 22. 15:16
 24/29 A kérdező kommentje:
De szerintem fejezzük be a vitát. Na jó, még egy választ írj, hogy milyen ... vagyok, aztán annyi, ok?
2010. febr. 22. 15:17
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi az egész gond, hogy a szüleid szülőként felnőttek. Ez eléggé hülyén hangzik, de nem tudom másképp magyarázni.

Én vagyok a szüleim harmadik gyereke és van egy húgom aki 11 évvel fiatalabb nálam.

Pár példa:

Nekem 9éves koromban 2 óra tv volt, ő annyit néz, amennyi jól esik.

8órakkor le kellett feküdnöm, villanyoltás stb. A húgom 10kor fekszik, reggel meg úgy kell az ágyból kiimátkozni... ésatöbbi ésatöbbi.

Sajna nem tudok jobbat mondani neked szülőként és gyerekként, hogy figyelmeztesd aput és anyut. Én ezmiatt a 10órás fektetés miatt (régen volt hogy éjfélig parádézott) közellenség lettem a húgomnál.

Hál' égnek mégcsak a Disney sztároknál tart.

De anyámék már felkértek a szexuális felvilágosításra...

2010. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Na, itt vagyok én, a másik 13 éves:)

Igen, én is élni-halni tudok egy-egy fiúért, sőt, kövezzetek meg, fiúm is volt, 2 is. Viszont őket ismerték szüleim is, családi ebéden is voltak, stb... Ez most lényegtelen:D

A tanulás egy kényes téma. Első a suli 20 éves korodig - ahogy apukám szokta mondani.

Tinisztárok..ehhez nem tudok hozzászólni, én rockot hallgatok:)

Tehát szerintem vidd el egyet kávézni/teázni, és beszélgessetek mindenről, ami eszetekbe jut! Tereld a témát lassan a tanulás felé, aztán hogy van-e aki tetszik neki, stb. De ígérd meg neki, hogy a szüleiteknek nem mondod el. Ilyen egyszerűen ki lehet minket ismerni;)

13L

2011. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Köszi :-) Kiadtad a titkaitokat, ugye tudod? :-D

Neki még nem volt pasija, ha jól tudom. Csak rajong értük, de főként sztárokért :-P

2011. jún. 2. 12:36
 28/29 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy már törölted a kérdéseidből, de azért leírom: én szintén 13 vagyok és én is rockot hallgatok, szóval a pop sztárok nem tetszenek( a rock sztárok sem ). Na de a fiúk...... Pont ma mondta a tanárunk, hogy ha megnéznénk , hogy mi zajlik a testünkbe, mármint a hormonok, az nem normális. Lehet, hogy nem hiszitek el , de én tudom már, hogy mi az a szerelem, mert már voltam. Meg is mondtam az illetőnek, és azt mondta, hogy Ő sosem szer etett és nem is fog SOHA .Egy hétig nem ettem rendesen, mert egy álom tört össze bennem. De röhöghettek... Nagyon sokat sírok mostanában, mert úgy érzem, hogy mindenki csak bántani akar. A fiúk, azok ebben a korban HÜLYÉK!!!!!! Nekik is csak a szexen jár az eszük, komolyan. A tanítók szerint még 2 év. Ezt azért írtam le, hogy lásd, hogy ilyenkor mindenki megőrül, és mindenki ront a jegyein, de azért ne engedjétek, hogy nagyon hanyag legyen. Ez az én véleményem, de. lehet, hogy csak az enyém......
2012. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
lehet szemétségnek hangzik, de kényszerisd bele hogy épp ésszel gondolkodjon. szembesisd hogy mi az ára a nemtanulásnak, persze barátságosan. énis ijen voltam 13 évesen semmi nem érdekelt elcsesztem 1 évet iskolában most is szívok emiatt.
2013. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!