Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a neveloapam...

Mit tegyek ha a neveloapam nem hagy beken?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Anyum elvalt apumtol amikor meg 2 eves voltam. Az apam mit sem torodik velem. Kb. amikor 4-5 eves voltam anyumnak let egy uj baratja. Az elso evekben olyan volt mint egy normalis "ember" de evrol-evre egyre szemetebb velem/velunk. Mikor 8 eves voltam szuletett egy testverem ettol az "embertol". Mostanra mar 15 eves vagyok es ugy utal a nevelo apam mint a sz*art. Amikor 11 voltam hirtelen kipattant a fejebol hogy koltozzunk ki kulfoldre. Azota itt elunk, amit nagyon utallok... Allandoan csak szekiroz ugy beszel velem mint egy kutyaval, nem hadja hogy tv-zek, vagy internetezzek. Mindig ki talal valami okot ra hogy miert nem netezhetek. Meg a laptopjan is ugy van beallitva neki a Wifi hogy csak az en telefonommal ne lehessen netezni. Allandoan ugat, fenyeget. Anyummal is nagyon rossz a kapcsolata mar evek ota. Vele is allandoan ugat. De anyum meg mindig vele van. Nem ertem h miert nem lepunk le. A hugommal meg persze olyan mint egy """"angyal"""" -.-

Neki lehet tabletezni, tv-zni... stb..

Es amikor a hugom csinal valmi roszzat akkor nekem is kitalal valami "buntetest".

Es amikor az ismeroseink gyerekei eljonnek hozzan veluk meg olyan normalisan tud beszelni hogy mar a nyal folyik a szajabol...

En meg csak a sz*art kapom, az ugatast, meg a jeloket amivel engem szokott illetni (hulye, kocsog janka,)

Jah es amikor anyummal ugat akkor valahogy mindig engem hoz fel es mindig azt mondja h miattam van minden. Meg penzt se ad. Amikor anyumtol kerek egy heten egyszer kb 400FT akkor rogton elkezd orditozni. Mar 4 honapja nem vettem magamnak semi ruhat mert felek az orditozastol.

Mit tegyek?

Jah es allandoan a Magyarorszagi barataimat fikazza.

Mar nem birom nagyon sokat szoktam miatta sirni...



2015. ápr. 27. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy ?
2015. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Édesanyád anyagilag rá van utalva erre a férfira?


Tudnál vele beszélni, h beszéljen a nevelőapáddal, bírja jobb belátásra?

2015. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Ez a "gonosz" ember 10 éve eltart téged, taníttat, és cserébe még arra is képes, hogy elvárja, tanulj, ne egész nap internetezz!!!!

Emellett külföldre is kivitt, ahol kategóriákkal több lehetöséged van, mint Magyarországon!


Mellesleg milyen külföld az, ahol 400 FT-ot kérsz? Ugyanis forint csak MO-on van, külföldön nem.


Igazán borzasztó a helyzeted.

2015. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
;
2015. ápr. 28. 10:05
 5/8 A kérdező kommentje:

Lany vagyok

12 eves a 15-ot elirtam

Nemetorszagban elunk

2015. ápr. 28. 10:07
 6/8 anonim válasza:

azta :D

Milyen sok hasonlosag

cask annyi a kulombseg koztunk hogy en Angliaba elek es 15 vagyok xd

De amugy ez szereintem annyira nem veszes :)

Engedd el a fuled mellet oszt jovan :D

2015. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Anyukád is "utálja"? Ez esetben menyjetek el gyámügyhöz.


Más megoldás nincs szerintem.

2015. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ANYÁD!
2016. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!