Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagy békén?

Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban aki azért csúfol mert ki van engedve a hajam (csak egy névvel) már nagyon idegesítő.


/Mielött bárki kérdezi a hajam lelkitrauma ért még tavaj egy hülye miatt és azóta nem merem össze fogni mert félek a gúnyos szavaktól./


2014. jún. 11. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
De hiszen akkor is gúnyolnak, ha nincs összefogva! Mit foglalkozol velük! A te hajad, a te döntésed.
2014. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy szólj valamelyik tanárnak vagy tojd le magasról a fejét annak a díszpintynek :)
2014. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Ha azt látja, hogy fel tud bosszantani vagy meg tud bántani a kijelentésével, akkor csak tovább csinálja. Tegyél úgy, mintha meg se hallanád, mutasd azt hogy jól érzed magad a bőrödben és hidd el, egy idő után megunja és abbahagyja. Egyszerűen legyél közömbös felé, ne is foglalkozz vele. Szerintem ez a legjobb módszer, hisz nem fog találni fogást rajtad, hisz azt fogja látni, hogy bármit is mondd, téged hidegen hagy. :) Hajrá! :)
2014. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gabriell88 ***** válasza:
100%
Engem is csúfoltak középiskolában, a kék szemem miatt(igen jól olvassátok)Én meg jót röhögtem rajta.Aztán abbahagyta a többség.De maradt pár ember aki folytatta,ha beszóltak, poénosra vettem és jót röhögtem rajta, mikro meg már flyamatosan ment(napi szinte szüetekben fél percenként) egyszerüen kerestem az illetőn valamit ami szintén ilyen.Pl egyszer az egyik srác már nagyon pofátlanul kekeckedet.Erre megkérdeztem tőle, hogy ezzel szertné palástolni a kisebbségi komplexusát, persze kérdőn reagált.Mondtam neki, hogy tudod akkor csinálják ezt a fiúk egy lánnyal ha tetszik nekik a lány, de mivel ez rólad nem mondható el, így csak arra tudok gondolni, hogy a lábad között nem rendelkezel valami nagy dologgal,kivéve az arcodat.Elvörösödött.Persze az egész osztály röhögött rajta,össze vissza hebeget, de már kimagyarázni nem tudta...:)A másik osztálytársamnak pedig megmondtam, hogy ha nekem olyan ló fejem lenne , mint neki zsákot húznék rá, felraknám egy vonatra és integetnék neki.Utánna már senki nem csúfolt :)
2014. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
gabriell88: Jesszus, de primitív osztálytársaid vannak O.o A kék szemed miatt? Pedig az ma már ritkaság. Tudom, mert a gimis osztályomban nekem volt egyedül kék a szemem :D
2014. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gabriell88 ***** válasza:
ja szimányi macskának hívtak....de főleg csak szimányi, no meg néha hozzátették,pár "kedves" jelzőt
2014. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gabriell88 ***** válasza:
amúgy csak voltak, már 26 vagyok ..
2014. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok kedves bíztatás :) ma kivételesen nem csinálta ..bár mondjuk amikor rá néztem mindíg mosolyogtam és lehet idegesítet te ...de tényleg köszönöm mindenkinek :)
2014. jún. 12. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Mármint, hogy mosolyogtál, mikor ránéztél. De remélem, olyan gunyorosan :D
2014. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 plasztik@ä válasza:
az én osztálytársam wörösre festette a haját és azt mondtuk neki hogy beleesett a diszperzites vödörbe :)
2014. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!