Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy békén haggyon?

Mit tegyek hogy békén haggyon?

Figyelt kérdés

A tesóm állandóan piszkál/idegesitnem szál le rólam mutkor este nem akart aludni és engem se hagyott dobál mindenféle szutyokkal már annyira felidegesitett a ceruza hegyét direkt a kezébe vágtam nem fájt neki de vérzett és szétrugta a lábam meg amikor játszok a kuytával az udvaron direkt elgáncsolja a lábam és leköpköd nem csak kint de a házban is köpköd mindent es direkt ugy fujja az orrát mint az elefánt trombitál )olyan hangosa) a szüleim szoltak neki de folytotta.és olyanokat csinál hogy az hihetetlen éjjel felébrezt és megdobál mindenféle kemény dolgokkal egyszer ugy fejenvágott almával hogy a kemény alma szétment a fejemen hát az nagyon fájt :( sőt a rohadtalmát a fejemre dobja és a hajam tiszta undi büdös trutyi lesz DE ANNYIRA NEM HAGY BÉKÉN H ŐRÜLET van nekem egypár degum a szombába néha egy kicsit hangoskodnak (a tesómmal közös a szobánk) a tesóm gépezik ugymond kockul és rgják a deguim a fát odamegy hozzájuk és ugy megrázta a ketrecet h csak na akkor betelt a pohár már én is elkezdtem csinálni amit ő tett velem 12 év alatt A TESÓMNAK ABBÓL ÁLL AZ ÉLETE H KERESZTBE TESZ NEKEM :(((((((((( legsziveseb levágnám a fejét de sajnos nem tehetem ezért uralkodnom kell magamon de nem megy elmondom miből áll egy napunk :

1.amikor felkel reggel kb 10 kor elkezd gépezni és engem felébreszteni

2.én kinn vagyok a kuytával ő kijön és elgáncsol meg köpköd

3.ebédnél fingik és egyszer ebédkor belehánytam miatta a tányéromba

4.délután kinnvagyok megint és ő benn gépezik HURRÁÁÁÁÁ de kijön és ugyanaz mint délben

5.estefelé gépezek egy röpke fél órát 2 perce játszok mikor kirángat a szégből

6.22 óra körül a filmet nézzünk (másnaposokat)és volt benne opár vicces rész nevettem rajta és ő meg rugdos h ne nevessek a film végén csicskáztat engem hozd a szotyit,vidd el a tányéromat

7.éjjel ugy 2-ig telózok elkezdek 2-kor aludni ő meg zenét halgat h ne tudjak aludni

KIVAGYOK,MERT ÁR ÉVVEL FIATALABB VAGYOK MINT Ő AZÉRT NEM KELL KISHIJÁN MEGÖLNIE

én 12/l ő 17 és fél/f


kérek mindenkit segitsen !!!!!!


2014. aug. 17. 14:20
1 2
 1/14 acelsziv ***** válasza:
100%
fújd telibe gázsprével és verd meg úgy, hogy megemlegesse.
2014. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid mégis mit csinálnak?
2014. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
van olyan, hogy egy családnak nem kéne szaporodnia...a tied pont egy élő példa...
2014. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Szülők??!

Vegyél borspray-t és legyen kéznél mindig és fújj rá ha megint olyan!

A panaszaidra:

1. Húzd ki a gépét, legyen nálad a spray, ha neked megy, fújd tele az arcát..

2. Egy bot mindig legyen kéznél és verd meg akkor.

3. Akkor dobáld meg kajával és ha neked megy, megint a spray

4.-

5. spray

6. Ne nézz vele filmet, ha csicskáztatni akar, mondd neki, hogy nem, ha nekedmegy a spray-t vedd elő

7. Akkor te is hallgass zenét, amikor abbahagyja, ha nekedmegy a spray!


HIDD EL A SPRAY SEGÍTENI FOG!! NAMEG EGY JÓ NAGY ÉS JÓ VASTAG BOT!

2014. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat spray-t megyek venni egy csomot hátha hamar kifogy mer sürün kell majd használni
2014. aug. 17. 14:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond meg a szemébe,hogy ez a viselkedésed amit le produkálsz nem fog semmihez sem vezetni,csak megutálod magad a családdal.Mond meg neki ha továbbra is így viselkedik nem marad egy barátja sem magára fog maradni....Vagy szégyenítsd őt le ha jönnek a barátai mond el nekik,hogy milyen pszichopata módon viselkedik és ezt mond el az unokatesóidnak is meg a család többi tagjának is.Vagy vedd őt fel videóra,hogy mit művel le veled és mutasd meg mindenikek...Szerintem nagyon elfogja magát szégyellni a kis pszichopata.

16/F

2014. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na és igen spray !!!!!! Jó csípős bors spray !!!
2014. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
51%
A testvéred sajnos egy szellemileg visszamaradott (retardált) ember lehet, és ez azért van mert a szüleid nem foglalkoztak vele eleget, lassan 18 éves és így viselkedik, ez szánalmas, sajnos te 12 évesen nem fogsz tudni csinálni semmit ha a szüleid is szarnak erre.
2014. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem olvasgasd a helyesírási szótárt. Annyi újdonságot fogsz benne találni, hogy nem lesz időd a tesóddal foglalkozni.
2014. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te még kicsi vagy, viszont a bátyádról megvan a véleményem: egy surmó kocka kis köcsög, akinek még csaja se volt, de nem is lesz. Egy nyolcéves szintjén szerencsétlenkedik. Mondd meg neki, nőjön már fel, mert totál gáz, amit művel.
2014. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!