Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy békén haggyon?

Mit tegyek hogy békén haggyon?

Figyelt kérdés

A tesóm állandóan piszkál/idegesitnem szál le rólam mutkor este nem akart aludni és engem se hagyott dobál mindenféle szutyokkal már annyira felidegesitett a ceruza hegyét direkt a kezébe vágtam nem fájt neki de vérzett és szétrugta a lábam meg amikor játszok a kuytával az udvaron direkt elgáncsolja a lábam és leköpköd nem csak kint de a házban is köpköd mindent es direkt ugy fujja az orrát mint az elefánt trombitál )olyan hangosa) a szüleim szoltak neki de folytotta.és olyanokat csinál hogy az hihetetlen éjjel felébrezt és megdobál mindenféle kemény dolgokkal egyszer ugy fejenvágott almával hogy a kemény alma szétment a fejemen hát az nagyon fájt :( sőt a rohadtalmát a fejemre dobja és a hajam tiszta undi büdös trutyi lesz DE ANNYIRA NEM HAGY BÉKÉN H ŐRÜLET van nekem egypár degum a szombába néha egy kicsit hangoskodnak (a tesómmal közös a szobánk) a tesóm gépezik ugymond kockul és rgják a deguim a fát odamegy hozzájuk és ugy megrázta a ketrecet h csak na akkor betelt a pohár már én is elkezdtem csinálni amit ő tett velem 12 év alatt A TESÓMNAK ABBÓL ÁLL AZ ÉLETE H KERESZTBE TESZ NEKEM :(((((((((( legsziveseb levágnám a fejét de sajnos nem tehetem ezért uralkodnom kell magamon de nem megy elmondom miből áll egy napunk :

1.amikor felkel reggel kb 10 kor elkezd gépezni és engem felébreszteni

2.én kinn vagyok a kuytával ő kijön és elgáncsol meg köpköd

3.ebédnél fingik és egyszer ebédkor belehánytam miatta a tányéromba

4.délután kinnvagyok megint és ő benn gépezik HURRÁÁÁÁÁ de kijön és ugyanaz mint délben

5.estefelé gépezek egy röpke fél órát 2 perce játszok mikor kirángat a szégből

6.22 óra körül a filmet nézzünk (másnaposokat)és volt benne opár vicces rész nevettem rajta és ő meg rugdos h ne nevessek a film végén csicskáztat engem hozd a szotyit,vidd el a tányéromat

7.éjjel ugy 2-ig telózok elkezdek 2-kor aludni ő meg zenét halgat h ne tudjak aludni

KIVAGYOK,MERT ÁR ÉVVEL FIATALABB VAGYOK MINT Ő AZÉRT NEM KELL KISHIJÁN MEGÖLNIE

én 12/l ő 17 és fél/f


kérek mindenkit segitsen !!!!!!


2014. aug. 17. 14:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Két hülye egy pár... Őszinte leszek, én végig röhögtem a fogalmazásmódodat, főleg az olyan részeknél, mint pl: "legsziveseb levágnám a fejét de sajnos nem tehetem ezért uralkodnom kell magamon"....


Szólj a szüleidnek. Szerintem ne vegyél bors sprayt, mert nem is olcsó, és nem is feltétlen fognak örülni a szüleid, ha bors spray-vel arcon fújod a bátyádat.

2014. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
de a spary -n kivűl nincs más fegyverem légpuskával lövöldözzem mert az van ? és azér irtam ilyen hülyén mert rohadtul siettem
2014. aug. 17. 17:55
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk ... szólj a szüleidnek. Esetleg?!
2014. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát szoltam én egy darabig abba hagyta de utána ---------------
2014. aug. 17. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!