Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy rázzak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy rázzak le egy olyan fiút aki azt mondta h szeret és nyomul mint állat pedig megmondtam h haggyon békén de nem érdekli és még mindig nem szállt le rólam?

Figyelt kérdés
nem egyszer megmondtam neki h szálljon le rólam nem akarok vele járni de még a nővéremet is kérdezgeti rólam és nem érti meg h elegem van belőle már a falnak megyek tőle

#nyomulását
2012. aug. 3. 20:28
 1/9 Hanariko ***** válasza:
nézd levegőnek, ne vedd fel a telefont neki, ne válaszolj az üzeneteire. (nem tudom ezek közül hogyan zaklat, azért soroltam.) Drasztikusabb: tilts le minden internetes cuccról (ha ott is "zalkat"), az emailjét is tiltsd, változtass számot...
2012. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is van sajna nem egy ilyen ismerősöm :|:S nemtudsz mást csinálni mint lesz*rni,és elkerülni jó messzire .. és gyakran leoltani. hátha egyszer veszi a lapot.
2012. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond neki, ha nem ért a szóból, szólsz apukádnak, majd ő elbeszélget vele. Ez hatásos. :)
2012. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Feküdj le vele,utána úgyis továbblép ha csak arra kellesz neki
2012. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
mond meg neki hogy igazából Bélának hívnak
2012. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy feljelented zaklatásért.
2012. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen ismerősöm, csak mi előtte jártunk is, azután kezdett így zaklatni, hogy szakítottam vele. Egyszerűen nem vettem tudomást róla, nem válaszoltam az üzeneteire, ha hívott telefonon, kinyomtam vagy megvártam, hogy kicsengjen, és a tesómat is megkértem, mert őt is zaklatta miattam, hogy tegye ugyanezt. Egy idő után megunta és abbahagyta.
2012. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
béézbóózütővel
2012. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat amúgy meg már mindenhonnan letiltottam nem beszélek vele az utcán is kerülöm

lefeküdni meg nem fogok vele 1 nem leszek k*rva 2 szerintem akkor fiatalabb vagyok mint ahogy te azt gondolod

apukám meg nem olyan főleg h nem is tud róla nem beszélek vele sűrűn

2012. aug. 4. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!