Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csinaljak hogy vegre...

Most mit csinaljak hogy vegre hazamenjen?

Figyelt kérdés

Anyummal es apummal elek. Multhet csutortokon jott hozzank anyumnak a nagy nenje, es meg mindig itt van. Nem gondoltuk volna hogy ennyi ideig itt lesz, es hat mar regen is volt es mi hivtuk el. Azonban most nem nagyon akar hazamenni. Jol erzi magat itt, hogy minden ingyen van neki. Persze segit anyumnak, mosogat vagy foz vagy barmi...de mosogatasnal es ha furdik is rettenetesen megnyitja a csapot sok ideig, szo szerint omlik belole a viz es ot ez nem zavarja. Rengeteget beszel, belevag a szavadba, nem hagy szohoz jutni. Anyumek cigijet szivja, es abbol is eleg sokat elszivott mar ugy, hogy semmit nem vett hozza. Apum elment dolgozni igy most harman vagyunk itthon, de mar apum is jon penteken haza, es azert mar jo lenne ha hazamenne anyum nagynenje. Anyum is es en is szeretjuk meg minden, es nem akarjuk megbantani sehogysem de ez mar tulzas. Kezd idegesito lenni, es anyumon is latszik hogy mennyire nem akarja mar hogy itt legyen. Tudom hogy holnap megcsak egy hete lesz itt, de o mellette ennyi ido nagyon sok.

Nem beszel arrol hogy mikor megy haza..szoba se hozza. Segiteni szeretnek anyumnak es apumnak is azzal hogy valahogy megprobalom hazakuldeni.

Mit mondjak neki vagy csinaljak hogy hazamenjen? Nem akarom kicsitsem megbantani!! De valamit tennem kellene...

Bocsi az ekezet miatt, csak telorol vagyok es nem valami rovid a dolog ezert nem irtam.

Legyszi ertelmes valaszokat adjatok. Koszonom szepen.�


2015. ápr. 22. 19:48
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja es az lemaradt, hogy elegge szegeny, epp ezert nem fizet semmibe semmit, es elvezi hogy itt a csapbol is omolhet a viz nem szamit ugysem o fizeti a vizszamlat...ezert nem tudom...talan azert nem megy haza mert nincs buszjegyre penze?
2015. ápr. 22. 19:51
 2/25 anonim ***** válasza:
51%

mondjuk: yx néni mikor tetszik végre hazamenni?

vagy mik a tervek? vagy a férje/gyereke/akárki nem várja otthon?

először szépen, aztan megmondanám: hogy oké, vendség egy dolog, de ha ideköltözik, akkor XY Ft a rezsi

2015. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

A ferje mar reg meghalt. Egy fia es egy lanyaval el meg az unakajaval de bakker azok sem mondjak neki hogy menjen haza....gondolom ok is unjak mar..

Pedig minden nap beszelnek telefonon..anyum telefonjarol beszelnek...a telefon szamlaja sem lesz kicsi....

2015. ápr. 22. 19:58
 4/25 anonim ***** válasza:
35%
anyud mondja meg neki, hogy jön a férje haza, és hogy hát ilyenkor nagy az öröm, és te is mész el este, hogy kettesben legyenek és hacsak nem akar beszállni 3.-nak akkor tipli van! :D
2015. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ez de jo mar 😂😂 jot nevettem 😂 de ha ezt mondana anyum tuti megharagudna...bar lehet anyumnak kellene valahogy hazakuldeni
2015. ápr. 22. 20:02
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Meg kell kérdezni, hogy meddig marad a néni? Mellesleg ezt anyudékkal kell lemeccselnie. Nálunk nincs ilyen, hogy valaki beállít aztán itt tanyázik napokig. Ha valaki ottalvós, akkor is max 2 éjszaka aztán heló. Sarkatokra kell állni és meg kell mondani, hogy most már szeretnétek magatok lenni és hiába segít már teher a néni.
2015. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Lehet hogy anyudnak mondta hogy mennyi időre marad, csak te nem tudsz róla. Kérdezd ki anyukádat hogy mit tud erről! Hány éves vagy? Lehet hogy lehetne arra hivatkozni hogy kezdődnek a nagy dolgozatok és teljes csöndRE van szükséged a tanuláshoz.
2015. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem mondta anyumnak..anyum is tolem kerdezte hogy mikor megy haza de en sem tudom....14 eves leszek bo 2 het mulva de most a korom mindegy..a lenyeg hogy hazamenjen
2015. ápr. 22. 20:07
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Hihetetlen hogy ilyen van. Esetleg ott alvós barátnőket hívni magatokhoz pizsipartikra? Akkor kiüldöznétek. A legjobb az lenne, bár tudom hogy fiatal vagy hozzá, ha ott alvós fiút is hívnátok aki éjszaka pucéran mászkál .

Ha mesél a családjáról gondoltok egyet és mondjátok neki hogy akkor hét végén meglátogatnátok a cuki unokáját és a családját, miközben őt hazakíséritek. Bepakoljátok a bőröndöket , és becuccoltok hozzájuk. Esetleg csak te jössz haza kicsit a suli miatt...

2015. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Hívtátok őt? Vagy csak megjelent a cuccaival?
2015. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!