Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőmmel eléggé eltávolodtunk egymástól. Olyan érdekesen alakultak a dolgok. 2 éven keresztül olyan tényleg igazi legjobb barátság volt. Az utóbbi időben nem úgy alakult az életem, ahogy szerettem volna, sok probléma adódott. És most amikor a legnagyobb szükségem lenne rá, olyan furcsa lett az egész. De mégsem azt érzem, hogy cserben hagyna. Valami olyat látok rajta, hogy úgy érzi, hogy most tele van az életem és nem kell még ide ő is. Pedig pont az, hogy ő kéne Nekem! Nagyon rég láttam, ha én hívom el találkozunk, de ő nem hív. Nem igazán keres, ha mégis hozzá teszi, hogy megérti, ha egyedül akarok lenni, meg, hogy nem is akar zavarni. Én célozgatok arra, hogy szükségem van rá, hogy beszéljünk, de nem tudom...Azt se tudom mi ez az egész és miért van ez. Mit kéne tennem?
2015. ápr. 11. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Az ilyen sajnos nem barát. :S Tapasztalat, anno mikor gyászoltam, rám se nyitotta az ajtót, nem is keresett, a temetés után találkoztunk 1x, majd utána közölte hogy én megváltoztam az utóbbi pár hétben és így nem kíváncsi rám. Akkor keressem, ha megint a régi leszek. Ennek már 3éve, azóta nem váltottunk egy szót se.
2015. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam már a másik oldalon. Azért gondolkozz el rajta, hogy tettél-e olyat ami számodra nem egyértelmű, vagy nem tűnt fel, de ő úgy értette, hogy zavar. Én rengeteg ideig próbálkoztam, aztán most kb úgy viselkedek mint ahogy a barátnőd, mert nem kaptam nyilvánvaló reakciót/magyarázatot. Ugyanúgy a barátnőmnek tekintem, csak úgy érzem, hogy olyan szekér után futok ami nem vesz fel és így egyoldalú.
2015. ápr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!