Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3-ban a simem ott...

A sims 3-ban a simem ott ragadt az egyetemen. Mit csináljak hogy hazamenjen?

Figyelt kérdés
Megkapta mind a 4 simem a diplomáját, és már a furgonban voltak ami hazavinné őket, de az egyik pillanatban ott voltak ugyanúgy az egyetemvárosban 1 ismeretlen telken. Hiába kattintok mindegyiknél a "hagyja ott az egyetemet" opcióra, semmit sem csinál. Tehát aki tud valami tanácsot adni, vagy kódot amivel megoldhatnám, megköszönném.

#Sims 3 #egyetemi évek #ott ragadt az egyetemen
2014. ápr. 16. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld resetelni a "resetSim *" kóddal mindenkit resetel az adott világban.
2014. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csinál semmit, ugyanúgy az egyetemvárosban vannak.
2014. ápr. 16. 18:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam egyesével a nevükkel és eltűnt az összes... azt jelzi hogy nincs simem.
2014. ápr. 16. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg megy a város-szerkesztő módba költöztesd ki a simedet a vágólapra majd költöztesd vissza és úgy próbáld meg újra haza utazni.
2014. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Üdv, megoldódott a probléma?
2014. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem :( Úgy léptem ki, hogy ne mentse el a játékot. így kb a játékban kellett játszanom 1-2hetet. Azért köszi a válaszokat :)

2014. máj. 12. 14:12
 7/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok, hasonló problémám volt, van egy ötletem, nekem bevált:) Kicsit bonyolult, lényeg, hogy legyen egy másik mentett játékállásod (ha ebből a mentésből van egy régebbi, az a legjobb, de ha nem, megfelel egy másik, akár teljesen új család is, a lényeg, hogy ugyanabban a városban éljenek). Első lépésként mindenképp készíts biztonsági mentést az egész Saves mappáról, biztos ami tuti alapon! Aztán keresd meg a jól működő mentésed, majd a .sims3 és a .sims3.backup mappából is másold ki azt a két fájlt, ami ahhoz a városhoz tartozik, amiből a simjeid az egyetemvárosba mentek (nekem pl. Sunset Walley volt). Majd átlépsz a hibás mentésed mappájába, és értelemszerűen a .sims3-ban lévő fájlokat a .sims-as mappába illeszted (felül kell írni a fájlokat), a backup mappában lévőkkel ugyanígy teszel. A továbbiakban már nem emlékszem, hogyan költöztettem vissza a simemet, de azt hiszem, a félév végén magától visszament, és abba az állapotba tért vissza, mintha még most akarna elindulni. Igaz, az akkor szerzett kreditjeit nem kapta meg (mintha idő előtt ott hagyta volna az egyetemet), de szerintem csekély veszteség az egész háztartáshoz képest! Ha így sem működik, próbáld az előző módon a TravelDB.package fájt is lecserélni. Remélem neked is működni fog, bár én egy előző mentésből másoltam, de szerintem teljesen új is megfelel, maximum talán a szomszédság lecserélődik. Sok sikert!:)
2014. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!