Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan mérges rám a párom...

Jogosan mérges rám a párom amiért az ő gyermekei nem lettek meghívva a sütögetős hétvégére?

Figyelt kérdés

Új munkahelyre kerültem. Többen is vagyunk újak, ezért a főnökünk kitalálta, hogy menjünk le a nyaralójába egy hosszú hétvégére. Csapatépítés, ismerkedés. Párok, házastársak, gyerekek is jöhetnek. Mivel véges a hely, így előre meg kellett mondani, hogy hányan megyünk.

A párom most mérges rám, mert az ő gyermekei nem lettek meghívva, csak az enyémek. Nem értem, miért olyan nagy tragédia ez. Tudom, hogy neki az ő gyermekei a fontosak, de ettől még nem vagyunk összenőve, hogy mindig mindenhova együtt menjünk és most nem éreztem szükségét, hogy az ő gyerekei is ott legyenek és még az ő fegyelmezésükre is oda kelljen figyelnem.


2015. ápr. 21. 10:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem

Mi köze a párod gyerekeinek a te munkahelyedhez? Semmi.

2015. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%
hat egyaltalan nem jogos. 1. nem is veletek elnek. 2. 7 gyereket elvinni egy ceges meghivasra parasztsag. az h jöhetnek csaladtagok meg gyerekek is altalabn olyan tipusu emghivas h azert jobban örülnek amikor gyerekek nem jönnek (titokban) erre beallitanal a teljes pereputtyal örökre te lennel a tema es nem jo ertelemben.
2015. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
86%
Most nem azért, de a főnököd a kollegákat hívta meg, ergo téged, így a te gyerekeidet. A párodnak fel kellene nőni, és megérteni, hogy az ő gyerekeinek, akiknek vér szerint semmi közük nincs hozzád, nincs ott keresnivalója csak azért, mert jaj, megsértődnek, vagy nem vehettek részt egy bulin, jaj...
2015. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
80%
Ez így volt jó döntés a részedről.
2015. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem jogos. Csapatépítő tréning lesz, nem családi nap. Nekem már az is fura, hogy a család megy, a férjeméknél ilyenre nem hivatalos a család. Ez arról szól, hogy a kollégák barátkozzanak és összekovácsolódjanak, nem arról, hogy ki ki a maga családját pesztrálja, főleg ahol összesen 7 gyerek van.
2015. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem jogosan. Az ő gyerekei sehogy sem kapcsolódnak a te munkádhoz.
2016. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!