Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom mérges lenni rá...

Van okom mérges lenni rá apámra, ezek után, és mit tehetek?

Figyelt kérdés

röviden!

Egyszerüen nem bírom már..

Norvégiába kiemnetk a szüleim, megszülettem,

anyukámék elváltak két éves koromban, anyukámmal laktam nem szerettem apámékkal élni, a mostohaanyám miatt, rossz volt velem.


8 éves koromban anyukám meg halt, apámékhoz kerültem, mindennap sírtam, utáltam ott lakni, ki voltam közösítve, egyszer kint hagytam egy ruhámat 13 évesen, ezért mostohaanyám kidobta az ablakon, és ez semmi mik voltak....

10 éves koromban apám, nem tudom hogy kivette az anyukámtól örökölt pénzt és vett belőle magyarországon lakást hogy ne kejlen hotelre költeniük, mert sokat utaztak, ez kb 10 milió ft értéknyi pénz volt, aztán magyarországra költöztünk, nem abba a lakásba, arra hitelt vett fel, 18 éves kormban, hogy épitsenek egy házat maguknak, de azt sem tudtam ez mit jelent, nehezen lett megoldva de végül meg oldódott, a banknál is volt ismerős, be irtak vmi kamú munkát nekem..

na mindegy, mikor barátom lett messze laktunk egymástól ezért msn-en tartottuk a kacspolatot, de mostohaanyám nem engedte, ezért titokban neteztem, rá jött, megvert.. eljöttem onnan, apám mondta még a 2 hónapot bírjam ki, mig az iskolának nincs vége aztán mehetek, támogat, miskolcra költöztem ami anyukám szülővárosa volt, és ahol a barátom is, és még mindig az lassan 5 éve, koliba laktam apám támogatott kis pénzzel,


na nem tudta fizetni a hitelt, én voltam 21 évesen úgy eladósodva..közbe semmi közöm nem volt semmihez, a lakást elkellet adni és abból kifizetni a tartozást, maradt 200 eft, ja és azt hazudta hogy nem volt ki adva de kiderült 3évig volt kiadva....és az is nekem járt volna,..


és most egy másik család nyakán élek, mindjárt befejezem az iskolát, és nem tudok mit kezdeni magammal, elb@aszot mindent nekem, jelenleg egy ftot sem küldött, és akkor én egyem ennek a családnak az ételét...mert nem tudtam, bele adni, és barátom vesz nekem mindent.

meert apáméknak nincs pénzük, de most vettek maguknak egy- egy iphone 5s-t, mondjuk platina kártyások de akkoris, és szentendrén élnek egy elégé jó házban, 3 man, mi meg itt a lakótelepen kis lakásában szenvedünk 5 en...

és nem bírom, össze roppanok


most kezdtem el kutakodni, várok pár infót, aztán nyár előtt neki állok vele beszélni, de nem tudom mit mondjak neki pontosan, mert mindig kedvesen beszél velem meg mondja hogy kitartás stb, és még én érzem rosszul magam, de ahj...



2014. febr. 7. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán neki is el kéne mondanod, hogy ez mennyire bánt téged és hogy mit éltél át.

Ha kedvesen beszél veled, akkor nem valószínű, hogy dühkitörése lenne és valami rossz dolgot csinálna.

Én is nagyon mérges vagyok az apukámra, de vele nem lehet beszélni, sajnos. Így te ebből a szempontból jobb helyzetben vagy, mint én.

Ha még nem is érti meg és nem tud a helyzettel mit kezdeni, attól a te lelkiismereted talán könnyebb lesz. Elvégre is Te megtetted a saját dolgodat, innentől kezdve neki kell lépnie valamit.

2014. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha nem tudod bizonyitani, hogy nem te vetted fel a kölcsönt, nem tehetsz az égvilágon semmit.. mostmár inkább nézzél előre, zárd le a multatad. De ha annyira bánt elsőbb ügyvédhez menj, hogy mit tudnál tenni, a vakvilágba ne követelődzél, mert csak elfajulnak az indulatok, megha nincs pénzük akkor az égvilágon semmit nem tudsz tőlük anyagilag kapni.. Inkább menj el dolgozni és az uj "családoddal" legyél.
2014. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az hogy kedvesen beszél az a minimum, azokután amit tett, próbálja gondolom azt a látszatott kelteni hogy nincs semmi baj, hohy ne lázadjak, vagy ne lássam úgy,


de nem tudok nyugodni, ha nem nyúlt volna ahoz a pénzhez amihez semmi köze nem volt már, az kamatozot volna 8 éveig, ahelyett és szenvedek, neki meg jó minden, ez dühit nagyon!

ha én tettem volna ezt gyerekemmel a minimum hogy havonta segítem előrébb a sz@r ból ahol miattam van...

és nem tudom elmenni dolgozni, mert most lesznek a vizgák, és nagyon sok a tanulni valóm :/

és ez a család nem az új családom, csk itt vagyok, mert a hid alatt lennék...

2014. febr. 8. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet feldolgoznod ezt, de talán kérdezd meg egy ügyvédtől, hogy az anyai örökségedet kérheted-e apádtól, vagy ilyen esetben hogy müködik.
2014. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!