Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tehetek valamit, ha kilopták...

Tehetek valamit, ha kilopták a vásárolt doboz tartalmát? Annyira mérges vagyok!

Figyelt kérdés
A Tescoban vettem 2 db elektromos szúnyogrisztót és nem nyitottam ki a dobozt és mind a kettőből kilopták az utántöltőt! 1200 volt a készülék utántöltővel együtt és az utántöltő 1000 ft-ba kerül! Most adtam a sząrnak egy nagy pofont, 2000 ft-om van 5.-éig és zabálnak minket a szúnyogok. Nagyon mérges vagyok.
2010. jún. 30. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehetsz egy próbát még most azonnal a vevőszolgálaton, blokkal együtt, de nem hinném, hogy sikerrel jársz :( Minket a Corában akartak átejteni egyszer, egy 100ft-os kaját ütöttek be 800-nak, rögtön reklamáltunk, de mire hajlandóak voltak elfogadni, hogy ők hibáztak, ott őszültem meg. Persze és még nekem volt ciki, hogy 700ft-ért reklamálok :s
2010. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
menj vissza reklamálni, még most ;)
2010. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most épp alszik a gyerek. :) Nem tudom, hogy elhiszik-e, attól félek, még a végén én leszek a tolvaj. :S
2010. jún. 30. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
én sem fűzök túl sok reményt hozzá, sajnos... :(
2010. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nézd, ha meg sem próbálod, akkor tuti nem cserélik ki, vidd a gyereket magaddal, legyél határozott és kérd a cseréjét, ne a pénzt vissza, hanem a cserét
2010. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanulópénz. Az ekkora áruházakban szabadon garázdálkodhatnak egyesek. Mindig, minden dobozt meg kell nézni fizetés előtt.
2010. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont így jártunk 5 éve, Corában vettem egy ilyen készüléket, elmentünk nyaralni és ott derült ki, hogy a dobozból kilopták a lényeget, nem tudtuk használni, külföldön meg nem kaptunk hozzá utántöltőt.

Ennél ocsmányabb az volt, mikor vettem egy óriási NIVEA kék téli zsíros kézkrémet, itthon bontom ki és látom hogy valaki állat felszakította a fóliát és használta a krémemet. Az ujja nyoma még látszott, hogy esne le a keze az ilyen tahónak. Bocs a kirohanásért, de még most is dühös leszek, ha rágondolok. Még a krémes doboz fedelét is le kell venni, megnézni, hogy tényleg ok a termék vagy sem, nagyon durva.

2010. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, ezt figyeljétek. Megnéztem a blokkot és nem is annak van feltüntetve rajta, ami! Ugyanis csak a korong szerepel rajta, az 1000 ft-os áron, pedig tuti, nem azt vettem, megnéztem a polcon az összes terméket és ez a 2 db-os változat volt, aminek az ára 1200. Bár mégsem a korong volt a dobozban (pedig annak is kellett volna lenni benne), hanem a készülék. Ezek után már el sem mentem. Tanulópénz és kész. Azért még bosszant.
2010. júl. 2. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!