Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok merges anyara...

Jogosan vagyok merges anyara szerintetek?

Figyelt kérdés

Igazabol annyi a tortenet, hogy mi fogorvosugyileg a varos leg brutalisabb, kegyetlenebb orvoshoz tartozunk..

Nekem van egy par rossz fogam de nem mehetek masik orvoshoz.

Igen nyilvan egy masik orvos nem ingyen csinalna meg a fogam, de mikkr anyanak van barmi baj a fogaval, o elmegy egy masik varosba masik orvoshoz es fizet neki. Velem meg uvoltozik hogy takarodjak ehez az orvoshoz (emiatt az orvos miatt van egyebkent rossz tapasztalatom...volt hogy erzestelenito helyett palinkaval itatta az a fogam stb...)

Egyszoval rettegek, de muszaj megcsinaltatni mert rettenetesen faj...

Mit csinaljak? Szerintetek ezt miert csinalja velem anya??


2015. márc. 4. 18:08
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesirasi hibakert...

Telefonrol irok

2015. márc. 4. 18:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Diákmunka nem jöhet szóba?
2015. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Raadasul szerintem vesni kell a fogam mert szanaszet van mar rohadva..

Nem hiszem hogy fogoval meglehet fogni..

Soha nem mertem ehhez az orvoshoz menni. Tudom az en hibam hogy idaig jutottam de ehhez a dokihoz en tenyleg rettegek menni... Ajulas is kapott mar el csak attol hogy meglattam a szeket amibe belekell ulni..

Eddig mindig fajt, es nem hisztizek hanem komolyan remes volt.. en azt senkinek nem kivanom..

2015. márc. 4. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
iskolafogászat esetleg?
2015. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút jogosan. Anyád nem is ember, ha képes így hozzáállni a dologhoz.
2015. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel fogóval nem lehet megfogni, el fog küldeni az orvos szájsebészetre, ahol hozzá értők fogják kihúzni a fogad.
2015. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, szerintem jogosan haragszol ezért anyukádra. Nálunk is ilyen hentes orvosok vannak, sőt röntgen sincs, így mi is máshova járunk, igaz, még a maszekok között sem találtam normálisat. Szegény lányomat pl. elvittem maszekhoz az egyik foghúzással, hát az is egy órán át kínozta, borzasztó volt. Szóval a magánorvos sem mindig jobb, ez vigasztaljon. De ha esetleg ha szoktál kapni pénzt ünnepekre, vagy van zsebpénzed azt áldozd be erre és menj maszekhoz.
2015. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!