Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan mérges rám a párom...

Jogosan mérges rám a párom amiért az ő gyermekei nem lettek meghívva a sütögetős hétvégére?

Figyelt kérdés

Új munkahelyre kerültem. Többen is vagyunk újak, ezért a főnökünk kitalálta, hogy menjünk le a nyaralójába egy hosszú hétvégére. Csapatépítés, ismerkedés. Párok, házastársak, gyerekek is jöhetnek. Mivel véges a hely, így előre meg kellett mondani, hogy hányan megyünk.

A párom most mérges rám, mert az ő gyermekei nem lettek meghívva, csak az enyémek. Nem értem, miért olyan nagy tragédia ez. Tudom, hogy neki az ő gyermekei a fontosak, de ettől még nem vagyunk összenőve, hogy mindig mindenhova együtt menjünk és most nem éreztem szükségét, hogy az ő gyerekei is ott legyenek és még az ő fegyelmezésükre is oda kelljen figyelnem.


2015. ápr. 21. 10:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem jogosan.

Te hogy erezned magad forditott esetben? Csak gondolj bele: egyutt elmentek ide ugye bar, es csak az o gyerekeit viszitek, hoszen o ugy gobdolta hogy feleslegesek a tieid is, meg amugy sem akar azzal foglalkozni hogy oket ks fegyelmezne.

Neked is ugyanolyan rosszul esne, hiszen azok meg a te gyerekeid.

En is azt tartom helyesnek hogy vagy egyikotoket sem, de ha mar viszitek, akkor mindkettotoket.

Ezt most ertsd ugy, hogy mondjuk egy bevasarlas(ha a larod gyerekei nem veletek elbek) akkor nyilvan nem fognak menni. De egy kozos sutogetes, egy ilyen program, egy nyaralasra azert tenyleg mindkettotok gyereket nem illik, banem kell vinni, hiszen mar osszetartoztok!

2015. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

A párom gyermekei az anyjukkal élnek.

Pont azért megyünk gyerekekkel, mert a főnököm direkt kérte, de ő alapból csak az én 3 gyermekemre számított, nem akartam bekavarni, hogy jön még 4.

Mi már voltunk úgy nyaralni (ismerkedés jelleggel 3 nap), hogy az én csemetéim a nagyszülőknél voltak, mi meg ketten az ő gyermekeivel, de abból nem csinált ilyen patáliát.

2015. ápr. 21. 10:41
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem jó döntés volt.

Én valamennyire illetlenségnek is tartanám majdnem 10 gyerekkel beállítani az új főnökhöz. Lehet, hogy hülyén jönne ki. Kicsit olyan lenne, hogy visszaéltek a meghívással, hogy ilyen sokan mentek.

2015. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom a fonokod sem orult volna 7 gyereknek a te részedrol.
2015. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%
Azért így más, hogy tudjuk 7 gyerekről van szó. Hát én nem is tudom mit csináltam volna. Az se mindegy, hogy apás hétvége lenne?
2015. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
24%

Aki nem képes együtt maradni a házastársával és a közös gyerekeivel, hanem össze vissza válik majd házasodik újra, és kacifántosabbnál kacifántosabb mozaikcsaládot fabrikál, az akkor fogadja már el, hogy kissé több "bonyodalom" van az életében az ilyen programszervezések, közös bulik szervezésekor...


Nem tiszta a leírásodból, hogy melyik gyerek kivel él. Mindenesetre ha nem is veletek élnek azok a gyerekek, azért megkérdezhetted volna a párodat, mielőtt bemondod a munkahelyeden a létszámot... Lehet épp azon a hétvégén a párod a gyerekeivel akart lenni, érted... Megkérdezhetted volna tőle, hogy abban az időben hol lesznek a gyerekei, mert ha vele, akkor eljönnének-e ők is veled, vagy inkább mész te meg a te gyerekeid.. A párod pedig ezennel szervez saját programot a saját gyerekeivel. Így még korrekt lett volna.

2015. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%

A te főnököd, a te munkahelyed, a te gyerekeid élnek veletek, az ő gyerekei meg nem. Én sem számítottam volna bele az ő gyerekeit ilyen esetben, főleg úgy, hogy így ti 9-en mentetek volna, basszus! Ráadásul a saját gyerekeimért vállalom a felelősséget, az én neveléseim, másokért nem. nem tudom, mennyire ismered már őket, mióta vagytok egy család, de a sajátjaimtól tudom, mire számíthatok, mit várhatok el, míg más nevelésénél gyomorgörcsöm lenne, hogy hogyan viselkednek, ráadásul azoknak a fejét sem moshatom meg úgy előtte, ahogy a sajátjaimnál tenném, hogy miként is illik ilyenkor viselkedni, mint ahogy a szükséges fegyelmezést sem úgy oldja meg az ember idegen gyerekeknél, mint a sajátjánál.

Az meg csak hab a tortán, hogy voltatok már nyaralni is úgy, amikor a te gyerekeid otthon maradtak, akkor nem voltak családtagok?

2015. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
26%

Ja, hogy ekkora a pereputty? Hát akkor már tényleg más a helyzet. Akkor tényleg jobb nem a kollégák nyakára zúdítani ekkora gyereksereget.

Viszont ez esetben vagy az lenne a jó megoldás, ha csak te meg a párod kettesbe mentek,

Vagy pedig te meg a 3 gyereked és a párod már nem!...

2015. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
67%

Nem jogos. A te munkahelyed, nyilván a te párodat és a te gyerekeidet várják, nem a párod másik házasságából származó gyerekeit, bár ha veletek élnének talán más lenne a helyzet.

Viszont azért belegondoltál abba, hogy ha a párod kapna ilyen lehetőséget a munkahelyén és vinne téged, meg a saját gyerekeit, a tieidet meg otthon hagyná, akkor neked nem esne picit rosszul?

2015. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
6%

A helyedben nem vittem volna egy gyereket sem. Nektek is kell egy kis romantika, kikapcsolódás.


14-es voltam

2015. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!