Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha a...

Mit szólnál hozzá, ha a gyereked iskolatársának a szülei ezt mondanák?

Figyelt kérdés
Hogy annyira megszerették a gyerekedet,meg a gyerekek is állandóan együtt vannak ,szeretik egymást,hogy ők szeretnék örökbe fogadni a te gyerekedet ?
2015. ápr. 19. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Azt hinném, megbolondultak. Eszembe sem jutna ilyet mondani a gyerekem csoporttársa szüleinek. Szerintem ilyet épelméjű ember nem mond 😩
2015. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolnám, rossz humorérzékük van.
2015. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Kinek mondták, a gyerekeknek? Ha igen, nagyon felháborodnék, és nem engedném, hogy találkozzanak többet a gyerekemmel. A gyerekek érdekében, ha ők szeretik egymást, akkor a másik kisgyerek hozzánk jöhetne, meg barátkozzanak a suliban. Épeszű ember ilyet nem mond más gyerekének, de a szülőnek sem.
2015. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nagyon beteg. Viccesen mond vissza, hogy ti is annyira megszerettétek az ővéket, hogy örökbefogadnátok. Kíváncsi lennek, mi lenne a reakciója rá.

Lehet, hogy csak poénkodott, csak komolyan adta elő és nem látszott rajta, hogy csak poénkodik.

Mondjuk hirtelen ez letaglózott volna engem is, lehet. Zavaromba csak vigyorogtam volna.

De mondhatsz olyan frappánsat is, hogy már többen érdeklődtek ez ügyben:D

Engem 2-4 éves koromban akartak örökbefogadni. Tengerparton nyaraltunk és én valahogy eltévedtema tengerparton. (Nem nagyon emlékszem, csak arra, hogy ott volt az a rengeteg lakókocsi, mind egyforma volt és én sírtam). Na apám elmesélte, hogy egy nagyon gazdag roma pár talált rám, akiknek úgy megtetszettem, hogy örökbe akartak fogadni, de komolyan gondolták. Ajánlottak egy csomó pénzt apámnak, mert nekik nem lehetett gyerekük. Felsorolták, hogy milyen házaik, autóik, vagyonuk van. Persze apám nem adott.:D Pedig meggazdulhatott volna, meg én is palotába lakhattam volna:D De persze az ember nem adja oda a gyerekét, még ha szegény, akkor se.

2015. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
A legjobb barátnőm apja mindig azzal viccelődött, hogy átalakítják a dolgozószobát nekem hálónak :) imádtuk egymást, nagyon sokat voltam náluk. Aztán pár év múlva már nem voltunk barátnők a lánnyal, ennyi volt. Nem kell ezt komolyan venni.
2015. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Örülnék neki, hogy ilyen jól kijönnek.
2015. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez velem történt gyerekként.Nagyon sok pénzük volt,normálisak is voltak,mindent meg akartak adni nekem,még az a szerencse,hogy anyám nem adott oda :D Mindig 2kakaóscsigát vettek egy helyett,szóval mindenből kettőt hogy nekem is jusson,így akartak behálózni :)
2015. ápr. 19. 10:50
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Engem meg egyszer meg akartak venni. Komoly.
2015. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Szülőként körberöhögném a másik szülő párost, de ha úgy látom ezek tényleg annyira betegek, hogy komolyan gondolják, akkor leállítanám őket és ha eldurvul a helyzet még azt is megtiltanám a gyerekemnek, hogy iskola után találkozzon a barátnőjével.

Egyébként a legjobb barátnőm szülei velem is mindig nagyon kedvesek voltak, ha náluk voltam, akkor én is mindig kaptam olyat, amit a saját gyerekeik is kaptak. Ha nekik vettek valamit, akkor nekem is. Ugyanígy ment ez fordítva, néha poénból el is hangzott, hogy inkább odaköltözök, de sosem volt ez komoly.

2015. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Etetik, ruházzák? Vigyék!
2015. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!