Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne rábeszélni a...

Hogyan lehetne rábeszélni a páromat, hogy menjünk el a meghívásra?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nagymamám 80 éves lesz, hétvégén ünnepli a család.

Pár napja, hete terveztünk egy hosszú hétvégi horgászást erre a hétvgére, de úgy gondolom ez lemondható lenne, mert az év bármely hetében mehetünk még, míg mamám egyszer 80 éves, ami szép kerek szám.

De párom nem akar emiatt ugrálni, mint egy kutya, hogy a tervezett programot elnapoljuk.


Ti mit gondoltok?

Nekem nagyon rosszul esik.

(együtt lakunk, hszonévesek vagyunk)


2015. ápr. 15. 18:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
Hát pont nem érdekelne, hogy mi nem tetszik neki, ha a 80 éves mamámról lenne szó, akivel ugye ki tudja még mennyi időnk lehet. Egy ilyen érzéketlen s_ggfej nekem már nem lenne a párom.
2015. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Gondolom a hosszú hétvége horgászás nem ingyen lenne, elvégre valahol meg kell szállni hozzá. Nem lehet hogy nem szeretne veszni hagyni pénzt? Sok helyen nem lehet ingyenesen lemondani.

Mellesleg a szülőknek is lehetett volna picit több eszük, hogy nem szerdán szólnak, ha a hétvégére bulit szerveznek

2015. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nincs veszett pénz ugyanis nincs szállás. Egyszerű sátrazás.

A szülőktől teljesen jó, ha szerdán jelzik. Nincs ezzel semmi gond.

2015. ápr. 15. 20:18
 14/19 anonim ***** válasza:
Hja, ha szerinted teljesen jó hogy szerdán jelzik.... Menj egyedül, a pasit meg hagyd el. Így nincs jövőtok együtt
2015. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%

jesszus ezért nincs jövöjük? :D

atyaég

nagymamád lesz 80. menjél oda, pasid menjen horgászni és mindenki happy. nem vagytok összenőve. pasid ha meg ezen pattog, akkor óvodás szinten van

2015. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Pffff :D a nagymamad szulinapja minden evben ugyanakkor van. Talan nem kellett vna aznapra pecat tervezni. Halal bunko pasid van. Remelem neked is evidens h nem hagyod ki a mamad szulimapjat...
2015. ápr. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem hetvegere esik a szulinapja igy nem tudhattam hogy mikor akarják unnepelni vagy hogy akarnak-e ilyesmi csaladi osszejivetelt mert ez nalunk ritka.. :( :)
2015. ápr. 16. 05:52
 18/19 anonim ***** válasza:
42%
Ertem. Akkor most mit szeretnel hallani? Eleg egyertelmu, hogy a nagymamam szulinapjat kene valasztani.
2015. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nagyon gáz, hogy szerdán szólnak, hogy hétvégén szülinapi "buli" lesz. Én se mondanám le a már megtervezett másik programot, hanem majd elmegyek valamelyik nap külön megköszönteni a mamámat.
2015. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!