Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen meghívásra milyen módon...

Ilyen meghívásra milyen módon reagálnátok?

Figyelt kérdés

A sógornőmék gyereke keresztelőjéről van szó. Anyósom múlt héten annyit mondott, hogy ne csináljunk programot,mert 2 hét múlva lesz a keresztelő,( teljesen egyértelmű hogy ott leszünk) amire érkezett néhány napja a sógornőmtől egy mail ( messze laknak, telefonra nem futotta biztos) hogy meghívnak minket is sok szeretettel.

Ők nem voltak a mi gyerekünk keresztelőjén, telefonon hívtuk meg őket.

Szívem szerint nem mennék, zavar iszonyatosan, hogy úgymond egyértelmű, hogy mi ott leszünk, ők meg tojtak rá és a meghívásimód sem egy illedelmes, anyósom részéről meg főleg....mit gondoltok?


2013. febr. 4. 13:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
meghívott e-mailben. Ez miért illetlenebb, mint telefonon? nem értem miből következtetsz arra h le se fognak tojni?
2013. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Rémlik hogy ezt múlt héten is megkérdezted.....


Ha akarsz elmégy ha nem akarsz nem,ez ilyen egyszerű.

2013. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
Természetesen elmennék. Rokonok vagyunk, nem az angol anyakirálynő, hogy aranyszegélyes meghívót kelljen küldenie. A tartalom a lényeg, nem a forma.
2013. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy szerintem ezt nem neked kell eldönteni hanem a férjednek, hogy ott akar-e lenni.

nem értem az embereket hogy miért mindig azt kell nézni hogy a másik mit tett.

Pl tesóm soha nem köszönt fel se engem, se a férjemet, se a gyerekeimet semmilyen alkalommal sem. èn egy halom ajándékot viszek a gyerekeinek, és nekik is. nem sajnálom öket, pedig még egy sms-t sem kapok tölük szülinapomra (na meg a gyerekekére föleg nem).

De ugyan ezt a gondoskodást megkapom a férjem testvérrétöl, ö egy halom ajándékot vesz nekünk és a gyerekeimnek is, soha nem felejtené el. mi is felköszöntjük öt mindig.


egyik felöl kapok másik felöl adok. ennyi.

2013. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Igen,megkérdeztem, de akkormég nem volt mail. Örlök, hogy olvasod a kérdéseimet kedves második!

És ők a mi gyerekünk keresztelőjére tojtak! - első!

2013. febr. 4. 13:40
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, az e-mail miért illetlenebb, mint a telefon?
2013. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Személytelen! Ingerszegény! és még sorolhatnám, mind1.
2013. febr. 4. 13:44
 8/27 anonim ***** válasza:

2 vagyok.

Igen,megkérdeztem, de akkormég nem volt mail. Örlök, hogy olvasod a kérdéseimet kedves második!

És ők a mi gyerekünk keresztelőjére tojtak! - első!


Ha jól emlékszem akkor az volt a bajod hogy meg sem hivtak,mostmeg az hogy meghivtak de nem úgy ahogy te szeretted volna.


Ha ennyire kivagy akkor ne menj el és kész...ja hogy ezt a férj és anyós nem "engedi" ..az már más.

2013. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül, hogy hülyeség ezen az e-mail-es meghíváson problémázni, ha ők nem voltak a ti gyereketek keresztelőjén, nyugodtan ti is visszautasíthatjátok udvariasan a meghívást, ha nem akartok menni. De a párod testvérének a gyerekéről van szó van szó, a pároddal kell megbeszélned, ő mit szeretne.
2013. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Speciel én jobban szeretem az emailes meghívásokat. Amúgy meg miért ne mennétek el? Dacból? Az gyerekes lenne.
2013. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!