Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok?

Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolatból születik egy gyermek.Apa és Anya külön mennek. Apuci új párja terhes. Nem az diktálja az illem, hogy tájékoztatjuk az első gyermek édesanyját? Hogy ne a szomszéd Bözse nénitől tudja meg?
2013. jan. 13. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez mondjuk nagyban függ attól is, hogy válás után milyen marad a viszony. Ha baráti, akkor illik szólni, nyilván. Ha meg rossz, akkor miért is kéne külön értesítést küldeni neki?
2013. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy miért "kellene"? A válástól kezdve semmi közük egymás magánéletéhez.
2013. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Bözse nénitől,na ne már. Ő honnan tudja, neki elmondták?

Ha egy cseppet is figyelemmel kíséri a régi asszony a volt férje életét, normális kapcsolatban marad vele, akkor valószínűleg ő tudta volna meg előbb.

Amúgy sok köze nincs hozzá, csupán a gyermeknek, akinek az új jövevény a testvére.

2013. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszadónak adok igazat.
2013. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne én is azt kérdezem, ez már nem tartozik az ex feleségre. "Apuci új párja" helyett engem zavarna, hogy apuci miért közli a terhességemet a volt feleséggel.
2013. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindegy, hogy milyen a válás után a kapcsolat, nem kötelesek bejelenteni. Gondolom te sem mentél végig, hogy bejelentsd az összes exnek, hogy terhes vagy a férjedtől. Az egyetlen akit ez érint az a már meglévő gyerek, hiszen lesz egy féltestvére. Persze kérdés itt, hogy az első gyermek milyen sűrűn látja az apját és az új párját.
2013. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Anyuci nem haragtartó, nem vádaskodó!

Apuci testvére is mástól tudta meg!

Anyucit rendre fenyegeti és gyalázza.

Gyereket ha 1 hónapban 1x félórára(míg gyt kifizeti).

2013. jan. 13. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Oké, de még mindig nem tudjuk, miért is baj, hogy nem szólt?
2013. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
A #7 kommentedben festetted le a kapcsolatukat. Akkor ezek után végképp nem értem, hogy miért kellene apucinak elmondani, hogy terhes az új nője..
2013. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!