Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt a nőt akinek külföldi...

Azt a nőt akinek külföldi párja van és már eljegyeztek egymást miért próbálják ismerősök helyi ferfira rábeszélni?

Figyelt kérdés
Konkrétan azt mondják hogy xy mennyivel jobb. Miért van erre szükség? Miért kell azt hangsúlyozni hogy a nő rosszul dönt?
2015. jan. 14. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Féltik őt a távkapcsolat buktatóitól.
2015. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Ó hogyne! Megesz bennünket a sárga irigység. Provokálsz, de eszedbe jutnak majd még ezek az intelmek.
2015. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A külföldi még nem feltétlenül távkapcsolat. Vagy magyarországon csak és kizárólag magyarok élnek? Nem hiszem. Az meg, hogy mennyire kell valakit "védeni", szintén baromság. Aki bunkón besl, az nem tartom valószínűnek, hogy emberbaráti szeretetből teszi. Másrészt miért lenne egy külföldi automatikusan veszélyesebb? Azok a brutális osztrákok pl. :D

Szerintem ez inkább azokra jellemző, akik soa nem érintkeztek még senki külföldivel, de párkapcsolati szakértőnek érzik magukat, mert láttak már 3 filmet a TV-ben az adott nemzetről.

2015. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annak idején tőlem is kérdezgették, hogy ha olyan csinos lány vagyok, hogyhogy nem találtam magamnak magyart... mintha erről lett volna csak szó.


Ne foglalkozz vele, esetleg kérdezz vissza, hogy te is megmondhatod-e cserébe, hogy ő kivel éljen, kinek az ágyába bújjon be.

2015. jan. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!