Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne rábeszélni a...

Hogyan lehetne rábeszélni a páromat, hogy menjünk el a meghívásra?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nagymamám 80 éves lesz, hétvégén ünnepli a család.

Pár napja, hete terveztünk egy hosszú hétvégi horgászást erre a hétvgére, de úgy gondolom ez lemondható lenne, mert az év bármely hetében mehetünk még, míg mamám egyszer 80 éves, ami szép kerek szám.

De párom nem akar emiatt ugrálni, mint egy kutya, hogy a tervezett programot elnapoljuk.


Ti mit gondoltok?

Nekem nagyon rosszul esik.

(együtt lakunk, hszonévesek vagyunk)


2015. ápr. 15. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
é mehettek külön is...ő horgászni, te szülinapozni és ennyi
2015. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam, hogy külön, de az már nem tetszik neki.......
2015. ápr. 15. 18:11
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Párod is egy jó nagy paraszt, hogy előrébbvalónak tartja a horgászatot...

Én mident odaadnék, hogy még egyszer láthassam Mamámat, de már nem lehet. 80 év szép kerek szám, ha most engedsz a párodnak(még csak nem is a férjed vagy ilyesmi) nagyon meg fogod bánni később. Ha meg ezt nem érti meg, akkor egy jó nagy se@@fej

2015. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
szép kerek szám, és elég régóta lehet tudni, hogy mikor tölti be... én biztos a szülinapra mennék, éppen ezért eleve nem terveztem volna horgászást...
2015. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Miért pont erre a hétvégére terveztétek be a horgászást?

Én biztos inkább a szülinapra mennék, a párod ha nem akar veled tartani, menjen horgászni.

2015. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%

Mondjuk nekem egyértelműnek tűnik, hogy a születésnapi buli nem volt tervezve, gondolom a szülők okoskodtak ki meglepetesnek.

Én sem szeretem lemondani a már eltervezett programot, de valószínű hogy itt a párodnak eleve nincs kedve a nagymamát ünnepelni. Egyáltalán ismerik egymást?

2015. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Kit érdekel , hogy nem tetszik neki, hogy külön menjetek?

Neked se tetszik, hogy a horgászatot választja. Kvittek vagytok. Ne foglalkozz vele, eleve lelkiismeret furdalásom lenne, ha azon aggódnék vajon melyikre menjek,honnan tudod, hogy lesz e 81.? Nekem is él még mama, engem mondjuk ő nevelt fel nagyrészt, de már most sírógörcsöt kapok ha belegondolok, hogy 70 éves és majd az én gyerekem ballagásán ott sem lehet. Ne cseszd el, egy életre gyötröd majd magad.

2015. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rosszul esne, de nem tudták előre, hogy most lesz a szüli napi buli?


Horgászni lehet menni bármikor.


"De párom nem akar emiatt ugrálni, mint egy kutya, "


Ezek az ő szavai? ELég gáz, ha így érzi.

2015. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Az meg gondolom természetes, hogy te a 80. szülinapra mész. Soha nem tudnám megbocsájtani magamnak, ha a horgászatot választanám.
2015. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

így van, a szülők okoskodták ki meglepinek. :)

ezért nem terveztem be én se.

2015. ápr. 15. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!