Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon aggósok az anyukámért!...

Nagyon aggósok az anyukámért! Tehetek vmit?

Figyelt kérdés

Anya 48 éves. Tegnap belázasodott,gyenge,fáradt,fáj a háta is. Ma volt laborban,holnap megy az eredményért. A doki mondta neki h tüdőszürésre is el kéne mennie,mivel dohányzik és évek óta nem volt. Beszéltem vele,mondta h fél h mi van ha tüdőrákos. Nagyon meg vagyok ijedve.


Én már nem otthon lakok,200km-re vagyok tőle. Anya keveset keres,fél fizetését vonják is :( gyógyszert sem akar kiváltani mert nincs rá neki pénze. Én meg alig 3 hét múlva szülök,albiba lakunk,nem tudok neki pénzt küldeni.


nagyon féltem őt :( rendesen gyomoridegem van,h ugye nincs semmi komoly baja neki :(


2015. ápr. 14. 17:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Legszivesebben vonatra ülnék és hazamennék segiteni amiben tudok.de nekem sincs annyi pénzem h vonatozzak főleg most. Meg hát kell járnom dokihoz védőnőhöz is.
2015. ápr. 14. 17:06
 2/11 A kérdező kommentje:
Jah,meg a háziorvosnál néztek neki gyorsba vizeletet,és vért mutatott neki :( :S késik is neki a menzesze
2015. ápr. 14. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Akkor nincs megijedve, amikor rágyújt? Komolyan az eszem megáll! Inkább szívja a cigit, minthogy gyógyszert vegyen és még sajnálni is kellene...
2015. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolom most elkaphatott valami betegséget, azért lázas. Vagy hova küldte el a doki, milyen laborban volt?

A tüdőszűrésre érthető, hogy elküldték.

Miből gondolja, hogy tüdőrákos? Van erre utaló tünete? (Tüdőszűrőre nem ezért akarja elküldeni az orvos, azt hiszem 30 éves kor felett el kell menni, ha dohányzik, akkor pláne nagyobb a rizikó, természetes, hogy elküldik).

Nem kisebbíteni akarom a gondot. Holnap úgyis megtudjátok az eredményt.

48 évesen pedig nagyon fiatal! (az enyém 60, dohányzik)

2015. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi. Belázasodott:vírusfertőzés. Vizeleteben vér egy erősebb felfázástól is lehet. Meggyógyul, és örül majd az unokájának.
2015. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sok rákos volt a családban anyai részről... azért fordult meg a fejébe.


Annyira aggódok,idegesit h nem tudok mellette lenni és nem tudom h innen h tudnék neki segiteni

2015. ápr. 14. 17:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladás is lehet. Próbálj megnyugodni.
2015. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Szia ! Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolnod ! Attól hogy magadat is stresszeled , azzal édesanyádnak nem lesz jobb ! Késik neki ? Az a legkevesebb ... Főleg miután 48 évesen a menopauza ezzel jár ...
2015. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Ki pontozza le a válaszokat?

Mondhatnánk azt, hogy halálos beteg és azonnal indulj le hozzá, de amit leírtál, az alapján nem látjuk indokoltnak. Megértem, hogy aggódsz, de nem sokára szülni fogsz, szerintem jobb nem rohangálni, próbálj megnyugodni.

2015. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne gondolj a legrosszabbra!! Hátfájás ennyi idős korban gyakori, gondolom, nem jár tornára, és rossz tartás, mozgáshiány is okozhat hátfájást. Meg még ezer dolog.

Gyenge, fáradt...Tavaszi fáradság, kimerültség.

Nem vagyok orvos!!!

Ne izgulj, felnőtt nő, megoldja. Törődj inkább a születendő babáddal.

2015. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!