Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon aggósok az anyukámért!...

Nagyon aggósok az anyukámért! Tehetek vmit?

Figyelt kérdés

Anya 48 éves. Tegnap belázasodott,gyenge,fáradt,fáj a háta is. Ma volt laborban,holnap megy az eredményért. A doki mondta neki h tüdőszürésre is el kéne mennie,mivel dohányzik és évek óta nem volt. Beszéltem vele,mondta h fél h mi van ha tüdőrákos. Nagyon meg vagyok ijedve.


Én már nem otthon lakok,200km-re vagyok tőle. Anya keveset keres,fél fizetését vonják is :( gyógyszert sem akar kiváltani mert nincs rá neki pénze. Én meg alig 3 hét múlva szülök,albiba lakunk,nem tudok neki pénzt küldeni.


nagyon féltem őt :( rendesen gyomoridegem van,h ugye nincs semmi komoly baja neki :(


2015. ápr. 14. 17:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is beteg voltam, olyan vírust kaptam el, hogy 20 éve nem voltam ennyire beteg, nekem a légcsövem, hörgőm fájt, aztán lázas lettem, majd köhögés és még mindig nagyon gyenge vagyok, szédülök. Pedig én soha nem szoktam beteg lenni! Benne van a levegőben, errefelé most mindenki beteg. Nálunk a családban mindenki átesett rajta. Szerintem anyukádnak is csak ez van, ki kellene feküdnie, legalább 3 nap ágyban fekvés, meleg teával.
2015. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!