Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leallitani egy...

Hogyan lehet leallitani egy ilyen eroszakos noszemelyt?

Figyelt kérdés

Bocs, az ekezetekert.

A tortenet mar majdnem 3 eves. 16 voltam, mikor vmi orbitalis pofatlan modon kiderult, hogy apamnak szeretoje van, akit sikeresen fel is csinalt. Anyam romokban volt, csak nagyon nehezen tudta magat osszeszedni(tobb okbol kifolyolag is, inkabb nem reszletezem)de vegul kiadta apam utjat. O meg fel evig probalkozott hat ha megbocsatast nyer, de vegul osszejott a csajjal, gondolom szamarnak megtette neki.Az addigi tokeletesnek hitt csaladom egy pillanat alatt eltunt. Apamra a mai napig ferde szemmel nezek, a nojet pedig azota a balhe utan, jo ha ketszer lattam. Van egy ocsem is, O akkor meg csak 12 volt, nem sokat ertett az egeszbol, de szamara is nehez idoszak volt ez.A lenyeg: a no evek ota nem hagyj a gyerekevel, de magaval sem. Ismerjem meg oket, menjek at hozzajuk. Mar szamtalanszor leirtam neki e-mailen, facebookon, uzentem apammal, hogy nem vagyok kivancsi a gyerekre,de fokepp nem ra. Minden heten magukrol kepeket, apamon keresztul+ ajandekokat(pl. A mai nap is, pont most delben). Elegem van. Anyammal nem tudom ezt megbeszelni, mert hallani sem akar roluk, a nagyim szerint meg ha lehet egyszer elmennek vegre leszallna rolam...hat passz. Ocsemet is zaklatja amugy, de nem olyan szinten, mint engem.

Mar azon gondolkozzok, hogy jo alaposan beolvasok neki, amugy is meg van a velemenyem rola. De mi van , ha csak olajat rakok a tuzre? A legjobban annak orulnek, ha elfelejtene minket es elne az eletet...


2015. ápr. 12. 12:17
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

nem azért oké, hogy egy ideig ő volt az apád,de:

-ha picit is szeretett volna titeket akkor szépen elválik anyádtól és csak utána jön össze a nővel

-ha picit is szeretett volna akkor ezek után bár ad a csajszinak gyerektartást,de nem jön össze vele és elválik anyukádtól,mert őt nem érdemli meg

-és ha kicsit is érdekelte volna a te lelkivilágod, akkor igenis leállítja a csajt és nem hagyja hogy téged zaklasson

-ezen kívül marhára nem csak a csajon műlt a dolog, mert apukád is egy nagy szarkeverő volt akit nem érdekelte tettei milyen következményekkel járnak szóval,nem értem miért állsz apukáddal ezek után szóba? ennyi fájdalmat okoz,de le se tojja sőt összejön ezek után pofátlanul a csajjal és lényegében felétek sem néz, még ő mentegetődzik,hogy a nő rászállt?! ugyan már ha nem akarja nem bújik ágyba ezt te is tudod

én speciel több éve nem tartom apámmal a kapcsolatot miután lelökte anyámat a lépcsőn,pedig előtte jó apa volt,de úgy gondolom nem csak az számít mennyi jót tett valaki a múltban ha a jelenben egy féreg lett.

Vagy szakítsd meg apukáddal a kapcsolatot vagy számolj vele,hogy akkor a nővel is fogsz néha találkozni, mert ők már összetartoznak

2015. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Nem olvastam az összes választ. Én megértelek, a helyedben nem érdekelne, nem mennék el megnézni sem. Nem kell, hogy közöd legyen hozzájuk. Apáddal tartsd a kapcsolatot, ha szeretnéd, de a többiek maradjanak ki a dologból. (Én így csinálnám, de a Te döntésed.)
2015. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
27-es vagyok, nem olvastam a fő sztorihoz a kérdező utólagos hozzácsatolt sztorijait, ezeket csak mentősztoriknak hívom, mikor nem olyan válaszok érkeznek amiket szeretne az adott kérdező...ha nem akarja leírni valaki akkor nem írja, főleg névtelen oldalon...így ezt is csak annak tartom, népuszítás.
2015. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Mult heten talalkoztam a novel, beszelgettunk. Bocsanatot kert az eddigi viselkedeseert. Elfogadtam, de megmondtam neki, hogy en az elmult eveket nem tudom neki elfelejteni es nyomatekositottam benne, hogy nem szeretnem, ha meg egyszer zaklatna e-mailen keresztul. Soha nem fogom ot hozzamtartozonak, de meg baratomnak sem nevezi, a gyereket pedig nem tudom, majd meglatom...

Mint kiderult apammal a szakitas szelen allnak, depresszios szerinte es semmi nem erdekli, vagyik vissza anyukamhoz. Ezt apam is megerositette, bar ezzel az infoval nagyon nem tudok mit kezdeni, mivel nem hiszem, hogy anyam visszafogadna.

Ugy erzem vegre lezarhatom ezt a dolgot, most mar szeretnek magamra koncetralni. Koszonom a valaszokat!

2015. ápr. 28. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!