Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leallitani egy...

Hogyan lehet leallitani egy ilyen eroszakos noszemelyt?

Figyelt kérdés

Bocs, az ekezetekert.

A tortenet mar majdnem 3 eves. 16 voltam, mikor vmi orbitalis pofatlan modon kiderult, hogy apamnak szeretoje van, akit sikeresen fel is csinalt. Anyam romokban volt, csak nagyon nehezen tudta magat osszeszedni(tobb okbol kifolyolag is, inkabb nem reszletezem)de vegul kiadta apam utjat. O meg fel evig probalkozott hat ha megbocsatast nyer, de vegul osszejott a csajjal, gondolom szamarnak megtette neki.Az addigi tokeletesnek hitt csaladom egy pillanat alatt eltunt. Apamra a mai napig ferde szemmel nezek, a nojet pedig azota a balhe utan, jo ha ketszer lattam. Van egy ocsem is, O akkor meg csak 12 volt, nem sokat ertett az egeszbol, de szamara is nehez idoszak volt ez.A lenyeg: a no evek ota nem hagyj a gyerekevel, de magaval sem. Ismerjem meg oket, menjek at hozzajuk. Mar szamtalanszor leirtam neki e-mailen, facebookon, uzentem apammal, hogy nem vagyok kivancsi a gyerekre,de fokepp nem ra. Minden heten magukrol kepeket, apamon keresztul+ ajandekokat(pl. A mai nap is, pont most delben). Elegem van. Anyammal nem tudom ezt megbeszelni, mert hallani sem akar roluk, a nagyim szerint meg ha lehet egyszer elmennek vegre leszallna rolam...hat passz. Ocsemet is zaklatja amugy, de nem olyan szinten, mint engem.

Mar azon gondolkozzok, hogy jo alaposan beolvasok neki, amugy is meg van a velemenyem rola. De mi van , ha csak olajat rakok a tuzre? A legjobban annak orulnek, ha elfelejtene minket es elne az eletet...


2015. ápr. 12. 12:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
A gyerek egyébként egyszer fel fog nőni, és talán felnőttként, mikor kialakul a saját személyisége, úgy fogod gondolni, hogy mégis kíváncsi vagy rá. Vagy nem. A mostani dolgok fényében viszont felesleges erőltetni bármiféle kapcsolatot.
2015. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

En a helyedben elmennek, de meg az ajtoban kozolnem vele, hogy nem vagyok rajuk kivancsi, és álljon le az uzenetekkel, mondhatod is , hogy feljelented, ha nem all le.Legyel hatarozott és nyugodt.Aztan szépen megfordulsz és eljossz.Aztan kb ignorálni a not, mintha nem is létezne.Ajándék mehet a kukába, uzeneteket, ha meglátod, hogy tole van, lehet is torolni.

Mondjuk ha én lennék te, apámmal is minimalizálnám a kapcsolatot amennyire lehet, ha ekkora balhét okozott.Megcsak apának se szolítanám, de aza no is idegen lenne.

2015. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Apammal is eddig azert tartottam a kapcsolatot, mert remeltem, hogy eszhez ter, es ott hagyja a not es uj eletet kezd. Soha nem ertettem, hogy tud vele nap, mint nap egyutt lenni, melle fekudni estenket, vele vacsorazni. Hibaztatom apamat a tortentekert, de szeretem. El bennem a mult, hogy milyen kis tokeletes csalad voltunk. Be kene latnom vegre hogy egy onzo , hulye aki csak magara gondol...
2015. ápr. 12. 13:51
 24/34 A kérdező kommentje:
Melyen legbelul, amigy tudom, hogy megkene bekelnem ezzel, de anyamat latva aki meg mindig az esemenyek hatasa alatt el , nehez. Probaltam mar noszogatni, hogy kezdjen el pasizni, legyen parkapcsolata, de mindig ugyanaz a nota. Nem akar senkit maga melle, mert fel, hogy megint igy palira veszik, es akiben a legjobban megbizik elarulja.
2015. ápr. 12. 13:56
 25/34 anonim ***** válasza:
Ezt így ahogy leírtad mond el neki.Utálod a puruttyával együtt mert tönkretette a családi életed mert apáddal hempergett.Hallani se akarsz róla és felejtsen el.Ennyi nem kell jópofizni.
2015. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Akármilyen is kérdező apja, akkor is az apja marad, 17 éven keresztül szép, közös életük volt, teljesen érthető, hogy tartja vele a kapcsolatot.

Az, amit az új nő tett, számomra megbocsáthatatlan, mellesleg apádat is palira vette és taccsra tette, nem véletlenül jelent meg nálatok nagy pocakkal. Ilyet az a szerető tesz, akiért nem akarják otthagyni a családot.

Jó ötlet a feljelentés zaklatásért, ezt nagykorúként önállóan meg tudod tenni, nem kell bevonni édesanyádat, sztem öcséd nevében is megteheted, kérhettek távoltartási végzést a nő ellen. Ments mindent, amivel bizonyítani tudod, az elutasító válaszaidat is. Vagy úgy teszel, mintha nem létezne se ő, se a gyerek.

2015. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
7%

Igazából a csaj próbálja létrehozni a békés viszonyt, de te meg az anyád a makacs egótok és önfejűségetek miatt nem hagyjátok.

Ha egy kicsit is értelmiségi szinten állnátok túllépnétek( főleg 3 év után...) a "jaj megcsalt" meg " ez a nő szétrombolta a családom" hisztin. Itt egyetlen ember szedte szét a családot mégpedig az apád, senki más.

Anyád nem volt elég jó, fel kell dolgozni, nem megsértődve hisztizgetni.

2015. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
59%

"Ha egy kicsit is értelmiségi szinten állnátok túllépnétek( főleg 3 év után...) a "jaj megcsalt" meg " ez a nő szétrombolta a családom" hisztin."


Ha te is egy kicsit is értelmiségi szinten állnál, akkor látnád, hogy ez nem ilyen egyszerű. Élj az olvasás csodájával.

2015. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
59%
27-es, te ezt komolyan gondolod? Nem mentem fel a kérdező apját, tény, hogy hülye volt, de a nőnek ezzel a dumával beállítani a családhoz, hogy neki kell a babakocsi...Ez aztán az értelmiségi, békülő hozzáállás, felcsináltatom magam a pénzes pasival, aztán megcsinálom a cirkuszt a családnál, mikor nem akar a pasi kötélnek állni, és a gyerekeit zaklatni a féltesóka fényképeivel a pasi emailcíméről...Nem tudom, te milyen körben mozogsz, de hogy nem értelmiségiben, az biztos, ez a módszer a Mónika-show szereplőinek körében dívik.
2015. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Figyelj, kivanok hasonlo embert az eletedbe, de meg inkabb a parkapcsolatodba. :)

Biztos szeretne a noci! Kered az elerhetoseget?

2015. ápr. 12. 15:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!