Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leallitani egy...

Hogyan lehet leallitani egy ilyen eroszakos noszemelyt?

Figyelt kérdés

Bocs, az ekezetekert.

A tortenet mar majdnem 3 eves. 16 voltam, mikor vmi orbitalis pofatlan modon kiderult, hogy apamnak szeretoje van, akit sikeresen fel is csinalt. Anyam romokban volt, csak nagyon nehezen tudta magat osszeszedni(tobb okbol kifolyolag is, inkabb nem reszletezem)de vegul kiadta apam utjat. O meg fel evig probalkozott hat ha megbocsatast nyer, de vegul osszejott a csajjal, gondolom szamarnak megtette neki.Az addigi tokeletesnek hitt csaladom egy pillanat alatt eltunt. Apamra a mai napig ferde szemmel nezek, a nojet pedig azota a balhe utan, jo ha ketszer lattam. Van egy ocsem is, O akkor meg csak 12 volt, nem sokat ertett az egeszbol, de szamara is nehez idoszak volt ez.A lenyeg: a no evek ota nem hagyj a gyerekevel, de magaval sem. Ismerjem meg oket, menjek at hozzajuk. Mar szamtalanszor leirtam neki e-mailen, facebookon, uzentem apammal, hogy nem vagyok kivancsi a gyerekre,de fokepp nem ra. Minden heten magukrol kepeket, apamon keresztul+ ajandekokat(pl. A mai nap is, pont most delben). Elegem van. Anyammal nem tudom ezt megbeszelni, mert hallani sem akar roluk, a nagyim szerint meg ha lehet egyszer elmennek vegre leszallna rolam...hat passz. Ocsemet is zaklatja amugy, de nem olyan szinten, mint engem.

Mar azon gondolkozzok, hogy jo alaposan beolvasok neki, amugy is meg van a velemenyem rola. De mi van , ha csak olajat rakok a tuzre? A legjobban annak orulnek, ha elfelejtene minket es elne az eletet...


2015. ápr. 12. 12:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem csak a not kell utalni, a kisgyerek meg nem tehet arrol h apad nem tudja a farkat a nadragban tartani. Ne a tesodat buntesd.
2015. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
37%
Hú öcsém, de harmatos vagy így ebéd után!
2015. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
76%
Nem kényszerithet senki arra h szeress v kedvelj vkit csak azért mert rokonok vagytok(az uj testvéredre gondolok elsősorban). Ha a nő nem érti meg h te nem akarsz sem vele sem a tesóddal kapcsolatot tartani akkor tiltsd le minden fórumon a nőt,h ne tudjon elérni
2015. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
28%
Elso vagyok. Engem lepontoztok, a 2. kommentelot meg fel?:DD mekkora szanalmas ovi stilus ez.
2015. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Akarmennyire csunyan hangzik, en a gyerekre nem tekintek testveremkent, tul sok fajdalmat okozott az anyja nekem. Azzal, hogy O megszuletett egy masik eletet elvett...

Amugy mar mindehonnan letiltottam, de vhogy csak kideriti az e-mail cimemet, vagy apam e-mail fiokjan keresztul kuld uzeneteket. Apamat nem erdekli, hogy ilyen szinten hulye a no.

2015. ápr. 12. 12:31
 6/34 anonim ***** válasza:
59%

Ez elég durva...Apáddal mennyire tartjátok a kapcsolatot? Gondolom, a csajnak nem ti hiányoztok, hanem legalizálni szeretné a helyzetét, valszeg nem felhőtlen édesapáddal a kapcsolata. Leállítani nem nagyon tudod, azt megteheted, hogy törlöd FB-n az ismerősök közül, letiltod az emailjeit, meg fogja találni a módját, hogy elérjen, mert neki ez fontos, a te érzéseid pedig nem érdeklik vagy fel sem fogja őket.

Lehet, hogy a helyedben én egyszer elmennék hozzá, és higgadtan elmondanám neki, hogyan látom a történteket, majd határozottan megkérném, hogy ne keressen, amíg én nem jelentkezem. Ordítani nem kell, a féltestvéred megijedne, és ő nem tehet arról, miért és hogyan jött a világra.

2015. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, most látom, mit írtál közben.
2015. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
42%
Menj el egyszer, kösd is ki, hogy csak egyszer mész. Ennek nem kell fél napnak lennie, elég fél óra is, vagy annyi se, ha nagyon nem bírod. A gyereket pedig ne utáld, szerencsétlen semmiről nem tehet.
2015. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
45%

3. válaszoló vagyok :D én sem értem miért lettem lepontozva na mindegy :D


Ha a nő apád fiokjából küld e mailt,akkor szólj apádnak ez ügyben,ha nem tezs semmit,tiltsd le őt is minden fórumon h ne tudjon irni. Ha látni akar apád majd szépen elmegy a lakcimedre.

2015. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Apammal a munkajabol kifolyolag bem surun talalkozok, azert tartjuk a kapcsolatot a neten keresztul. Mindig mikor nezem a leveleket, es van egy uj uzi olyankor lelkiekben keszulnom kell, mert nem tudom, hogy apam e vagy a csaj.
2015. ápr. 12. 12:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!