Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leallitani egy...

Hogyan lehet leallitani egy ilyen eroszakos noszemelyt?

Figyelt kérdés

Bocs, az ekezetekert.

A tortenet mar majdnem 3 eves. 16 voltam, mikor vmi orbitalis pofatlan modon kiderult, hogy apamnak szeretoje van, akit sikeresen fel is csinalt. Anyam romokban volt, csak nagyon nehezen tudta magat osszeszedni(tobb okbol kifolyolag is, inkabb nem reszletezem)de vegul kiadta apam utjat. O meg fel evig probalkozott hat ha megbocsatast nyer, de vegul osszejott a csajjal, gondolom szamarnak megtette neki.Az addigi tokeletesnek hitt csaladom egy pillanat alatt eltunt. Apamra a mai napig ferde szemmel nezek, a nojet pedig azota a balhe utan, jo ha ketszer lattam. Van egy ocsem is, O akkor meg csak 12 volt, nem sokat ertett az egeszbol, de szamara is nehez idoszak volt ez.A lenyeg: a no evek ota nem hagyj a gyerekevel, de magaval sem. Ismerjem meg oket, menjek at hozzajuk. Mar szamtalanszor leirtam neki e-mailen, facebookon, uzentem apammal, hogy nem vagyok kivancsi a gyerekre,de fokepp nem ra. Minden heten magukrol kepeket, apamon keresztul+ ajandekokat(pl. A mai nap is, pont most delben). Elegem van. Anyammal nem tudom ezt megbeszelni, mert hallani sem akar roluk, a nagyim szerint meg ha lehet egyszer elmennek vegre leszallna rolam...hat passz. Ocsemet is zaklatja amugy, de nem olyan szinten, mint engem.

Mar azon gondolkozzok, hogy jo alaposan beolvasok neki, amugy is meg van a velemenyem rola. De mi van , ha csak olajat rakok a tuzre? A legjobban annak orulnek, ha elfelejtene minket es elne az eletet...


2015. ápr. 12. 12:17
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Nem utalom a gyereket, de nem tudom szeretni sem. Meg sajnos egy olyan dolgot is, kivetitek rajuk amit tenyleg nem kene, de az erzeseimet nem tudom megvaltoztatni.
2015. ápr. 12. 12:43
 12/34 A kérdező kommentje:

Mindegy, nehez dolog ez.

Csak szeretnem, ha nyugtom lenne vegre.

2015. ápr. 12. 12:44
 13/34 anonim ***** válasza:
23%

Az imént azt írtam, menj el. Így viszont azt mondanám, ne menj, a képeket, üziket töröld helyből, az ajándékot ne vedd át, és ne reagálj soha semmit, apádnak se.

Hosszú és idegőrlő folyamat, de más megoldást ilyen nő ellen nem tudok. Apádra nem számíthatsz az ügyben, aki hagyja, hogy az új nő az ő emailcímét használja a fia zaklatására (a többiről nem is beszélve), sose fog kiállni melletted, fölösleges vele üzengetned.

2015. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Akkor lehet ez az egyetlen megoldas.
2015. ápr. 12. 12:50
 15/34 anonim ***** válasza:
81%

A nő azért cseszeget téged, mert így próbálja magát benyalni apádnak: eljátssza, hogy mennyire jófej is ő, hogy így szívén viseli a kettőtök kapcsolatát. Valaki írta, hogy így próbálja legalizálni a kapcsolatát apáddal: így is van. A nő tudja, mekkora mocskos féreg és ezzel a saját lelkét is nyugtatni akarja-meg persze apádnak hízelegni. Ismerem ezt mint a rossz pénzt, az én apám új neje s ezt csinálta. Közöld a nővel, hogy soha többé ne merjen keresni, mert 1. feljelented rendőrségen

2. magánúton beperled és akkor ő állja majd a perköltséget. Ettől beszarnak az ilyenek.

2015. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
36%

Hát nekem ez a sztori nagyon meredek, azt írod, apád csinált gyereket egy másik nőnek, de vele tartod a kapcsolatot, bezzeg a nővel meg a gyerekkel nem, akik tönkretették a családodat.. Lehet rosszul esik, de elmondom: kizárólagosan és egyedül az apád a felelős MINDENÉRT, ami történt. Félrelépni undorító húzás, teljesen mindegy, hogy kivel tette, és hogy gyerek lett az ügyből, az is az ő felelőssége. A nő csak azokkal az eszközökkel élhetett vissza, amit a férfi lehetővé tett számára, nem lehet gyereke, ha a férfi nem ejti teherbe, továbbá nem tudja tönkretenni a szüleid házasságát, ha apád nem vonul vele boldogan az ágyba..

Az, hogy a nő zaklat téged, persze nem normális, de ez is csak azért történhet, mert apáddal gondok vannak. Nem érdekled annyira, ahogy megfékezze őt, az oka pedig valószínűleg az, hogy a nő teljesen magára van hagyva a gyerekkel, és családot akar a féltestvérednek, mert az apád velük sem foglalkozik úgy, ahogyan egy család megkövetelné. Ettől persze leállíthatod azzal, hogy a múltra való tekintettel nem szeretnél velük kapcsolatot tartani, majd te keresed őket, ha egyszer feldolgoztad az eseményeket.. Az viszont a legnagyobb önhitegetés, hogy közbe az apáddal gond nélkül tartod a kapcsolatot, csak az új családról nem akarsz tudomást venni. Képtelen vagy szembenézni az igazsággal, és a valódi bűnösre vetíteni ki a sérelmeidet.

2015. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz. Apamat tartom a leggerinctelenebbnek ebben az egeszben. De...a not sem kell felteni, hidd el.

Nem akartam leirni, de inkabb megis megteszem a tisztan latas kedveert.

Apam a not ott akarta hagyni allitasa szerint , nem akarta a gyereket sem. A no persze, hogy nem orult ennek. Apam gazdag, jomodu ember ha nem is magaert de a penz biztos tetszett neki. Mindegy.

A szomoru ebben csak az, hogy anyam, ugyan ebben idoszakban szinten teherbee esett, nagy volt boldogsag. Kifestettuk a regi kis szobat, vettunk uj ruhakat, es bar elegge korai volt de kaptunk egy nagyon jo babakocsit. Egy nap aztan a csongettek es a no volt az nagy hassal , meg egy bnojevel. Soha nem felejtem el, hogy mit mondott. "Hallottam, hogy vettetek a babanak ,egy uj babakocsit. Nekem azert nagyobb szuksegem lenne mar ra". Kozben megsimogatta a hasat, es ilyen oromteli, guny vidorral mosolygott. Hanyingerkelto volt. Volt itt minden, ami csak eltudtok kepzelni. Anyam nem birta, idegileg kikeszult es elvetelt, ezek utan meg jottek a telefonhivasok, a valas. 16-17 eves letemre en vigasztaltam anyamat,es alltam mellette.

Ezek utan meg trecselnem kene ezzel a libaval, mintha mi sem tortent volna? Nem akarok es nem is fogok tudni soha.

Ha csak erre gondolok , elont a mereg.

2015. ápr. 12. 13:26
 18/34 A kérdező kommentje:

Es akkor meg azon a napon, meg a veszekedesek, apam tagadasa, meg a ketsegbe esese, a no pataliaja(amugy tolem 6 evvel idosebb), meg ez a bosszu allasa. Undorito, fuj.

Ezert nem akarok vele talalkozni, meg a gyerekkel sem. Lehet azota mar nem ilyen fereg, de a pofatlansaga meg mindig vennem el...

2015. ápr. 12. 13:31
 19/34 A kérdező kommentje:

*benne

Egyebkent igen, a gyereket lehetne ettol fuggetlenul szeretnem. De en nem birom. Akinek ilyen anyja van , szerintem maga sem lesz normalis.

2015. ápr. 12. 13:33
 20/34 anonim ***** válasza:
Nem kell vele trécselned, teljesen érhetőek az érzéseid, most, hogy leírtad ezeket a dolgokat. Elég undorító nőszemély, az indítékait nem is tudom megítélni, talán titeket is el akar venni anyádtól, hogy még erősebbek legyenek a kapcsok, amik mellette tartják az apádat? Mivel ő csak a szamár a történetben, valószínűleg sosem lehet igazán biztos a pozíciójában. Az viszont nagyon furcsa volt, hogy leírtad, készülnöd kell egy e-mail elolvasása előtt, mert nem tudod, apád vagy a nő írta-e. Nekem ez azt jelenti, apádét szívesen olvasod, a nőét pedig nem. Azt gondolom, minden jogod megvan leírni az őszinte véleményedet a nőről, és megkérni, a továbbiakban szálljon le rólad, mert az üzeneteit olvasatlanul fogod törölni. Apádnak is elküldheted ezt az e-mailt, hozzáfűzve, hogyha a nő az ő e-mailjét fogja használni, akkor tiltod az ő címét is. Vállalja a felelősséget azért a nőért, akit választott. Ugyebár nem volt kötelező neki a szeretőjét választani, élhetett volna egyedül is, ha nem felel meg neki az a nő valamilyen szempontból.. HA apádat is ugyanolyan gerinctelennek tartod, akkor biztos nem okoz nehézséget számodra, hogy hátrahagyd az egész társaságot, ha szükséges. Nem várhatja el tőled senki, hogy olyan emberekkel jópofizz, akik folyton azokat az eseményeket juttatják az eszedbe. Lehetsz diplomatikus vagy udvarias, de ettől még legyél határozott. A kapcsolattartáshoz két fél kell, és ez nem áll fenn a ti esetetekben. Az egyoldalú ragaszkodást zaklatásnak hívják.. 19 éves vagy, nincsenek kötelezettségeid feléjük, csak amit úgy gondolod, emberileg megérdemelnek.
2015. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!