Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy távkapcsolat meddig működhet?

Valaki : kérdése:

Egy távkapcsolat meddig működhet?

Figyelt kérdés
A párom és én elvileg 5 évig lennénk távkapcsolatban úgy,hogy minden hétvégén találkozunk.Ilyen hosszú ideig ez működhet vajon?
2015. ápr. 11. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi így kezdtük, 2 évvel.

Úgy gondolom, hogy csak azért bírtuk eddig , mert előtte nem éltünk együtt. Miután összeköltöztünk és teltek a hónapok és évek már nem tudnánk elképzelni azt amit 2 évig csináltunk, mi is minden péntektől vasárnapig együtt voltunk , hétköznap pedig ( akkor még) msn-en voltunk.

Véleményem szerint 5 év nagyon sok, nem tudnám tartani még együttélés előtt sem, nemhogy utána.

Persze ez függ attól, hogy mennyire ragaszkodtok egymáshoz illetve van e gyerek aki ugye "plusz teher" ha anyuka egyedül marad otthon stb..sok mindentől függhet, de mint írtam, szerintem az 5 év ilyen szempontból sok.

2015. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs rá képlet. Valakik évekig húzzák, másoknak hónapokig sem megy.
2015. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pár hónapot, nagyon-nagy max. 1 évet tudok elképzelni így. Ha ez tovább húzódik, és tényleg szeretik egymást a felek, több szenvedést hoz mint örömet. Most igazi távkapcsolatról beszélek, ha hétvégente tudnak találkozni a felek, az nem az.
2015. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bátyám illetve a barátnője távkapcsolatban élnek lassan 2 éve! Van ugy hogy minden hétvégén,vagy hogy havonta-2 havonta tudnak találkozni,vagy mikor a csajszi nem dolgozik!Mindent meglehet oldani,ha mindkét fél szeretné!

Tesomnak a távkapcsolat müködik, és még jópár ismerösömnek is

2015. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi a barátommal távkapcsolatban élünk lassan egy éve.A felektől függ meddig tart.Ha olyan erősen szeretik egymást lehet hosszútávú,de piszok nehéz az biztos.
2015. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nikolett1039 válasza:
Addig , ameddig bírod illetve jónak látod ezt az egészet , mindig egyszerre két emberen múlik .... Ha mindketten nagyon kitartóak vagytok akkor működhet...
2015. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!