Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tavkapcsolat-mennyit beszeltek?

Tavkapcsolat-mennyit beszeltek?

Figyelt kérdés
Akik tavkapcsolatban eltek,naponta mennyit beszeltek a parotokkal?minden nap beszeltek?mit szolnal,ha a parod 4perc utan bucsuzna,es amikor felveted,hogy aznap kesobb meg hivjatok egymast,azt mondana,h minek,ugyse tud ujat mondani?
2014. okt. 9. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Aruld el neki hogy a beszelgetes neked nem csak az informacio csererol szol, nem mindenki tudja.
2014. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokat beszéltünk. Este Skype minimum félóra, napközben telefon néhányszor, és sok sms.
2014. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A mienk nem klasszikus távkapcsolat, mert csak 80 kilométerre vagyunk egymástól és hétvégén mindig találkozunk, de napi kétszer vagy háromszor beszélünk telefonon, este sokszor több mint egy órát, mert ingyen hívjuk egymást.
2014. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy találkozni sem kell, úgysem tud új figurát mutatni...
2014. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Buford Tannen ***** válasza:
Már semennyit :(
2014. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
minden este 3-4 órát skype-on
2014. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha dolgozik, akkor fél órát este, ha szabadnapos akkor több órát, 3-4-5, amennyi időnk van. Nap közben pár sms. De minden nap beszélünk, ha nem jön össze a skype, akkor telefonon.
2014. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Volt egy-két hét, amikor velem is ezt csinálta a párom. Megmondtam neki őszintén, hogy ez nekem mennyire rosszul esik, mert én szeretnék vele beszélgetni. Egy idő után észhez tért.

Szóval vagy beszélj vele, vagy a radikálisabb: ne írj neki, ne keresd, aztán, ha hiányzol neki, majd keres.

2014. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem beszélünk telefonon. Csak neten és csak írásban.
2014. okt. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden nap beszéltünk, egy évig éltünk távkapcsolatban. Gyakorlatilag így is egymáshoz mentünk haza, mert ahogy otthon voltunk, kapcsoltuk is be a gépet, és beszéltünk. Néha kamerával, néha írásban. Még együtt is vacsiztunk, mint bárki, akik együtt élnek. Neki nem volt teher, és nekem sem, alig vártuk az estéket, hogy beszélhessünk. A tapasztalatom az, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni, különösebben nincs oda a párod a kapcsolatért, ha "nem tud újat mondani", és inkább mást csinál, mint veled van. Mi egy évig bírtuk, de utána olyan gyötrő lett a távolság, hogy mindenáron meg akartuk oldani, hogy testileg is egy helyen legyünk, meg is oldottuk. De ehhez nagyon sok erő kellett. Ha beszélni sincs kedvetek egymással, akkor minek húzzátok az időt? Keressetek olyat, akivel nem teher beszélgetni, sőt!
2014. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!