Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet őszinte volt...

Mennyire lehet őszinte volt feleségem megvilágosodása?

Figyelt kérdés
Elvált, elhagyott bennünket egy nős férfiért. A vagyonmegosztásnál készpénzben kérte az őt megillető részt. Elköltözött albérletbe. A pénzét odaadta a szerelmének, aki ezután lelépett. Most hogy egyedül maradt pénz nélkül, rájött hogy a világon mindennél jobban szeret engem és a lányunkat, fogadjuk vissza. A lányom kinevette, én nemet mondtam. Szerintetek őszinte az irántuk mondott szeretete?

2015. ápr. 11. 19:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
69%

Nos, kapásból azt mondanám, hogy nem őszinte, de.....

Ha valaki az összes pénzét a szerelmének adja, akkor annyira anyagias sem lehet.

Itt kéne tudni, miért váltatok el, milyen volt előtte a házasságotok és milyen a nejed személyisége.

2015. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
69%
Ott a bibi hogy a saját gyerekét is elhagyta. A kapuzárási pánik és a szerelem elfogadható, de a saját gyerek elhagyása azt jelenti hogy ritka önző feleséged volt.
2015. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
50%

"meglengeti előtte újra a fütyijét"

:))

2015. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!