Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet őszinte volt...

Mennyire lehet őszinte volt feleségem megvilágosodása?

Figyelt kérdés
Elvált, elhagyott bennünket egy nős férfiért. A vagyonmegosztásnál készpénzben kérte az őt megillető részt. Elköltözött albérletbe. A pénzét odaadta a szerelmének, aki ezután lelépett. Most hogy egyedül maradt pénz nélkül, rájött hogy a világon mindennél jobban szeret engem és a lányunkat, fogadjuk vissza. A lányom kinevette, én nemet mondtam. Szerintetek őszinte az irántuk mondott szeretete?

2015. ápr. 11. 19:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%
Az az érzésem hogy te meg akarsz bocsátani neki. Hidd el rosszul teszed.
2015. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Lányom és én is úgy gondoljuk, hogy egyedül, pénz nélkül csak a pillanatnyi érdeke vezérli. Aki a megbocsátást emlegette. Mit mondjak? Elolvastam.
2015. ápr. 11. 19:53
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem!

Várjatok egy ideig. Ha kitart, akkor gondolkodjatok el rajta, de... én nem bíznék már benne.

2015. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az az érzésem hogy te meg akarsz bocsátani neki. Hidd el rosszul teszed.
2015. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%

Gondolkodjatok el rajta. De addig is ha úgy érzed nyugodtan randevúzz más nőkkel, mert neked is meg kell találnod az igazit.

Ha képes volt azért a férfiért a saját gyerekét hátrahagyni és ha már ott hagyta őt, még a jussát is kérte a kezébe szerintem vagy sosem szeretett titeket, vagy őrült nagy szerelem bolondította el. Az lep meg hogy a saját gyerekével ezt képes volt megtenni. Sok férfi van aki beszerelmesedik, elhagyja a családját, de a lelkiismeretének megnyugatására a gyerekeitől semmilyen jusst nem kér, hanem az a fontos nekik hogy biztonságban tudják a családjukat.


Két lehetőség van. Az egyik hogy nem jött be neki az élet, és ti vagytok a mentsvárai. Így érzelmileg is fölértékelődtetek.

A másik lehetőség, hogy sok nő aki külön megy a családjától, rájön hogy az új férfi ölelése sem különb a férjéénél. Beindul a lelkiismeret furdalás és hiányérzet a gyerekek felé, és most a volt férj értékelődik fel a választott férfival szemben. Eszébe jut hogy az elhagyott férj ezt és ezt sosem csinálta volna meg vele. Ilyenkor magukban újra megszeretik a volt férjet, csak ott már minuszból indulnak.

Azt hiszik sokan hogy ha új párt választanak, az új pár a jelenlegi pár megszokott jó tulajdonságaival rendelkezni fog , és ezen felül még az extra jó tulajdonságokkal is amibe beleszerettek. Sokszor rájönnek az emberek hogy az új emberrel egy teljesen új embert kaptak, olyan tulajdonságokkal is amik alulmaradnak a volt partneré mellet. Ilyenkor újra értékelni kezdik a régit. lehet ez a lehetőség is.

Aztán ott a harmadik lehetőség is: Mi a biztosíték arra hogy nem jön vissza hozzá a férfi aki elhagyta amikor ti már visszafogadtátok? Mi van ha meglengeti előtte újra a fütyijét és ráveszi a volt feleséged hogy szedjen ki még több pénzt belőletek??????

Ezt a verziót is szem előtt kell tartani!

2015. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
23%
Feleséged kora? Tényleg nem mindegy. Nöknél is van kapuzárási pánik, meg megbolondulás. Akár az is lehet, hogy a "kis kitérö" helyrebillentette az agyát és rájött, hogy hol a helye? Szerintem ne itéld el olyan szigoruan (Ha te tulajdonképpen még szeretnéd vele folytatni.), de nagyon figyeld a viselkedését. Ha nálad be tudja bizonyitani, hogy érdemes a bocsánatodra akkor a hiuságod ne döntsön.
2015. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy izgulni kezdett nehogy új anyukát vigyél a házhoz.
2015. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
54%

Azért a nőknél nem olyan gyakori a kapuzárási,mint a férfiaknál...:)de előfordul...


Kérdés, hogy ha nem lép le a pasi a pénzével,akkor mellette marad?Ti meg le vagytok ejtve magasról.

Nekem bántaná az önérzetem, ha ló nincs szamár is jó...?


Hát te tudod, ha visszafogadod, de én előtte még kéretném magam,és lenne pár feltételem is.

Esetleg én is becsajoznék, had egye a fene...


Próbálj neki megbocsátani,ha tudsz, 1 esélyt talán megérdemel, de többet nem...


Ha látja, hogy könnyen visszafogadod, gyenge papucsnak fogsz tűnni a szemében.

2015. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem őszinte. Nem lenne az a pasi, ami miatt a gyerejemet el tudnám hagyni. Ő nem csak Téged hagyott ott, hanem a gyerekét is. Nem bíznék mé benne. Mennyi ideje váltatok el? Hány éves a lányod?
2015. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
18%
A lányodra és magadra figyelj! A ribivel ne foglalkozz. Ha nyomul, akkor tedd tönkre az önbecsülését, aztán utána döntsél - de okosan!
2015. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!