Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet őszinte volt...

Mennyire lehet őszinte volt feleségem megvilágosodása?

Figyelt kérdés
Elvált, elhagyott bennünket egy nős férfiért. A vagyonmegosztásnál készpénzben kérte az őt megillető részt. Elköltözött albérletbe. A pénzét odaadta a szerelmének, aki ezután lelépett. Most hogy egyedül maradt pénz nélkül, rájött hogy a világon mindennél jobban szeret engem és a lányunkat, fogadjuk vissza. A lányom kinevette, én nemet mondtam. Szerintetek őszinte az irántuk mondott szeretete?

2015. ápr. 11. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2015. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%

50-50%.

Azért nem őszinte, mert nincs semmije, és csak azért akar veletek lenni, hogy ne legyen egyedül és nincstelen.

Azért lehet őszinte, mert átverték, nagyot csalódott, és rájött, hogy Ti vagytok az igazi kincs az életében, és megbánta amit tett.

Te ismered az exfeleséged, döntsd el te, hogy melyik a valószínűbb.

2015. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Így látatlanban azt mondanám, hogy nem őszinte. Én nem tudnék vele újra együtt élni.
2015. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Elképzelhető (bár nem valószínű), hogy az, de ha így is lenne sem fogadnám vissza.
2015. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Az majdnem mindegy, ugyanis szerethet Titeket az albérletből is, nem kell ahhoz vagyonközösséget alkotni.

Majd idővel ki fog derülni, mennyire elkötelezett ez a szeretet.

2015. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%

Az Embert a fatuskótól a megbocsátás képessége különbözteti meg.

Azon belül viszont állandó intelligencia-kontroll kell ahhoz, hogy ne hánytorgassa fel egyszer sem.

Ha az egyikben is kétséget látsz, lépj tovább. Legfeljebb beledögleszted abba, hogy egyszer hibázott. Mint ahogy mindenki rengeteget hibázott már és fog hibázni, és jól esett mindenkinek, hogy napirendre tértek a hibák felett valahogyan, még a lakonikus pálcatörőknél is itt feljebb.

2015. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 mi a fene ***** válasza:
15%
Őszintén megbánhatta, mert átverték. Te tudod, mennyire viselt meg a válás. Neked kell eldönteni, hogy meg tudsz-e bocsátani.Szerintem nehéz !
2015. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Én nem bíznék benne.
2015. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nem őszinte. Nem azért, mert elhagyott téged, hanem azért, mert elhagyta a lányotokat is. Ameddig érdeke úgy kívánta, képes volt őt is hátrahagyni, de most hirtelen rádöbbent, hogy ti vagytok a fontosak.. persze-persze. Ahhoz, hogy új életet kezdjen egy másik pasival, nem kell lemondani a gyerekéről. Ha ilyen könnyen ment, akkor nem, nem őszinte a szeretet. Megijedt, mert magára maradt, és futna vissza hozzátok. Már megint csakis őróla szól a dolog, hogy neki mi lenne jó, hogyan állna érdekében..
2015. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Már ne haragudj, de nagyon hülye ne legyél. Csak a pénzed szereti.
2015. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!