Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik rólam a családban...

Miért hiszik rólam a családban hogy kábítószerezek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok.nem kábszerezek és nemis akarok.erre utaló jelek sincsenek.mégis a szüleim a bnőm a szülei és csomóan azthiszik?de miért?nincs is ojan fejem meg semmixd mit csináljak?
2010. febr. 19. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Biztos van amiből erre vonatkoztathatnak, csak úgy ilyet nem találnak ki. Mi ezt nem tudhatjuk mi váltotta ki belőlük.
2010. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél holdkóros, meg rázd gatyába magad, ne töketlenkedj.
2010. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de nincs okuk ezt feltételezni.nem vok holdkóros és nem egy csicska a megjelnésem.vagány vagyok.kábszerek nélkül is.de már elegem van
2010. febr. 19. 20:14
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
"vagány vagyok.kábszerek nélkül is" ugye hogy drogozol!
2010. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Legyel apolt, nezzel ki jol es ne legyen tetkod meg mindenfele piercingek, a hajad is legyen normalis es apolt.

Gondolom azert te tudod a kerdesedre a valaszt. Mi megis honnan tudjuk, ha nem is latunk. Kuldesz egy kepet? Rakjal mar be magadrol.

2010. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
adjatok msn cimet felveszlek meglátod mégsem vok az köccs.. és miért drogozok?azért mert aznélkül vok vagány és nem vele? jó bolondvagy.aztsem tudod mit irsz.ápolt vagyok.zselézetthejú normális srác.
2010. febr. 19. 20:19
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

énis 17 és bennem is egy nagy füvest látnak.Szerintem a viselkedésem miatt.De valahogy nem érdekel mit gondolnak.(bár ritkán előfordul,hogy füvezek-de ezt nem tudják)

17/L

2010. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is azt hittük sokáig bátyámról, mert olyan hogy játssza a nagymenőt pont mint a filmekben a drogosok, sosincs pénze és nem is mondja meg mire költi el azt amit kap. mi meg semmit nem látunk belőle, sokat bulizik gyanús helyeken (diszkó). Gondolkodj el. Biztosan okuk van rá...
2010. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ez azért van, mert valaki EZT TERJESZTI rólad!


Rólam a saját anyám terjesztett szemét dolgokat mindig is, hogy elleplezze a saját mocskosságát, illetve ezzel büntetett amiatt hogy apám szarul bánt vele és miattam nem volt képe elválni mivel nem tudott volna egyedül eltartani amíg kicsi voltam.


Ezért aztán az van hogy olyanok is elitélnek és szar alaknak tartanak akikkel még életemben 2 szót nem beszéltem max láttam néha a buszon...

2010. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos azt hallották a tévében, hogy a mai fiatalok mind kábítószereznek.


Anyám is talált már ki ilyen hülyeséget rólam, amikor csak szimplán fáradt voltam, vagy amikor nem érdekelt amit dumál, és hülyén válaszolgattam neki.


Akkor megkérdezte: - Lányom, te drogozol?

erre mondom neki: Mivan? Hagyjál már, dehogyis.


Aztán hogy most elhitte, vagy sem, azt már ő tudja, olyan nagyon nem is érdekel, hogy mit gondol.


Én nem drogozom, de még ki se próbáltam semmit.

Lett volna rá lehetőségem, de nem akartam.


Te tudod magadról amit tudsz, aztán ha meg ő nem hiszi el, akkor az már az ő baja, ennyi.

2010. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!