Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma mi lesz a vacsora?

Ma mi lesz a vacsora?

Figyelt kérdés
..16/L vagyok,a szüleim elváltak,tesóm terhes,de már nem velünk él.Anya egészségügyi gondok miatt nem tud dolgozni,csak takarítást tud vállalni és hasonlókat.Édaspám kűmőves a rossz idő miatt tavaly november óta nem dolgozott....Anya azt mondta hogy tavasztól elmegy dolgozni,és mondtam hogy valamit hétvégékre én is bevállalok,hogy legyen zsebpénzem,és ne kelljen a szüleimtől kérni,csak ha olyan van.Anyával ketten vagyunk,a nyugdíjból élünk,és a gyerektartásból,ami nagyon kevés együtt..Apa nem tud fizetni többet (tízezret fizet),mert nincs munkája.Nagyon sok a kiadás,van olyan este hogy nincs semmi kaja,csak fél kiló kenyér van,meg egy doboz vaj...Anya ebben a hónapban a netet már nem fogja befizetni és a telefont sem,valószínüleg kikötik majd..Szükségem lenne ruhára,viccen kivül olyanok a melltartóim hogy szétvan esve,a zokniim lyukasak stb...A ruháim felét már kinőttem stb,nehéz megfelelni és felvenni a versenyt "csórón"a korombeli 16évesekkel..Kicsit megvisel hogy nem tudok adni magara mert nincs miből.Sajnos anyukám ugyanigy van ezzel..Édesapámrl ne is beszéljünk....Sajnálok mindenkit aki ugyanebben a helyzetben van,sosem gondoltam volna hogy érdekelni fog ez az egész,de engem is megvisel hogy már rengeteg embernek néha nins mit enni,még én is 16éves fejjel ideges leszek ettől,egyre inkább befelé fordulok,és csak arra tudok gondolni hogy vagy valakinek olyan jólmegy hogy már aztsem tudja mire költsön,vagy olyan rosszul hogy nem tudja összeszedni az aprót amiből vesz fél kiló kenyeret...És ezt a kis "gazdag"16-17éves lányok ill.fiúk(középiskolai korosztály),gáznak tartják,meg milyen égő hogy ilyen cuccokban járok?!...Hát igen,de én rengeteget segítek itthon,fát vágni,fát behordani,befűteni,kimosni stb...Ők meg még életükben talán egy seprűt meg egy lapátot nem fogtak meg,meg csak bedobják a mosogatógépbe a tányérat és már tiszta is!!...Félre ne értse senki nem az zavar hogy ők megtehetik,mert ha nekem is annyi pénzem lenne,én is megtenném..Csak nem értem miért kell lenézően viselkedni!!
2010. febr. 19. 18:49
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Ti lgalább kedvesek vagytok!
2010. febr. 19. 19:06
 12/39 anonim ***** válasza:
83%

Ma 19:04,remélem,egyszer Te is kerülsz ilyen helyzetbe,akkor majd nem lesz ilyen nagy a szád!Szánalomra méltóak a Hozzád hasonló rosszindulatú,csicska emberek!

Hogy a tökömbe takarékoskodott volna,mikor még tanul,mi,okoska?

2010. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Remélem mindenkinek rendbe fog jönni az anyagi helyzete! : (
2010. febr. 19. 19:07
 14/39 anonim ***** válasza:
83%
A jóindulat 19:04-et sajnos nem jellemzi.Nem baj,majd lezuhan a magas lóról!
2010. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Na eről beszéltem...te is biztos jó,drága márkás cuccokban jársz,még a bugyogód is márkás,ugye?...Legyél rá büszke,te is csak addig költsd nzt,ameddig van...!
2010. febr. 19. 19:09
 16/39 anonim ***** válasza:
18%
19.06 nagyon okos vagy ő maga írta, hogy kapott napi ezer forintot. abból azért bőven lehet eltenni és én is kerültem már hasonló helyzetben csak nekem volt félretett amihez hozzányúlhattam.
2010. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Amit írtam linket, a Szvíesség-netet, NÉZD MEG feltétlen. Ott tényleg könnyebben kaphatnál segítséget!
2010. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Én is tennék félre csak miből?..Kapok kétszáz forintot reggelire,de azt sem minden nap...na abból mit tegyek félre?Kétszáz forintért pont megveszek délutánra egy szendvicset!..
2010. febr. 19. 19:10
 19/39 anonim ***** válasza:
50%
19:09,TE meg undorítóan rosszindulatú.Nyilván ennie is kellett valamiből.
2010. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%
napi ezer forintot megzabált suliban? mert gondolom ebédet már otthon kapott
2010. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!