Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Mit lehetne...

Mi ez az érzés? Mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Van egy ember,akit nagyon szeretek,idősebb nálam,mondhatni anyám lehetne,jó lenne.Múltkor azonban kicsit kétszínűnek láttam,és amikor a szemembe nézett,elkaptam a tekintetemet,mert az én tekintetemből mindent ki lehet olvasni.Elvoltam szomorodva,olyanérzés kapott el hirtelen,hogy köpni-nyelni sem tudtam,csak néztem magam elé.Mintha csalódást éreztem volna,de az a baj,hogy nem tudom pontosan,hogy ez tényleg az volt-e,vagy csak csupa féltékenység,hogy miért nem velem van és anyáskodik..hiányzik a gyengédség,amit rég nem kaptam már meg senkitől(örökbefogadtak).De nem tudom,hogy ezek ellen az érzések ellen,és a szomorúság ellen mit tudnék tenni?Éreztetek ti már ilyet?És ha igen,próbáltatok ellene valamit tenni?Nem vagyok emós,nehogy valaki félreértsen.Csak most hirtelen nem tudom,hogy ezzel mit kezdjek..fáj..:S
2010. febr. 18. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor valakiben csalodunk,vagy kétszinunek làtjuk,akkor elbizonytalanodunk.Beszéljél vele,mondd el neki,hogy mit érzel.Biztosan csak te bebeszéled magadnak,talàn akkor nem volt o sem olyan hangulatban!Most éppen abban a korban vagy,hogy hamar elérzékenyulsz,szeretet hiànyod van,és szeretnéd megkapni valakitol.Biztosan jon majd valaki az életedben,aki a pàrod lesz,és tole megkapod.Kifogod noni ne félj,ez csak egy àtmeneti àllapot!Fel a fejjel!
2010. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyet értek az első válaszolóval. Nekem is volt egy ilyen időszakom (én is pont 14 voltam) igaz engem nem fogadtak örökbe, volt "családom", de sose volt nálunk normális család, mert hol külön éltek hol együtt, minket gyerekeket rángattak ide-oda. Szóval elég tré volt minden akkoriban. Nekem szerencsém volt mert találtam egy olyan fiút akitől mindent megkaptam, maximális szeretetet, gondoskodást, a legjobb pasi a világon:) Engem ő billentett ki ebből a letargiából és azóta is nagyon jól vagyunk, már családunk van, évek óta stabil a kapcsolatunk és minden a legnagyobb rendben köztünk. Fel a fejjel, csak idő kérdése és ez elmúlik. Remélem neked is szerencséd lesz és olyan fiúra akadsz aki boldoggá tud tenni téged :)

2010. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D puszi:)
2010. febr. 19. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!