Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában egyre többször kap...

Mostanában egyre többször kap el egy furcsa érzés, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Stresszhelyzetben szokott előjönni, nem érzem magam idegesnek, de hirtelen elkezd fájni gyomor tájékon, és gyakran elkezd csikarni is. ez lenne a gyomorideg? Mitől van ez? Mit tehetek ellene?
2011. júl. 28. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni gyomor GÖRCSÖM. Gyógyszer biztos van rá, mondjuk én elviselem, mert ha nem vagyok ideges, elmúlik.
2011. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ez a gyomorideg, mert nem vezeted le a stresszt, és az kijön valahol. Vedd lazábban a dolgokat...
2011. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Stressztől lehet "gyomorideg", görcs, súlyos esetben fekély is kialakulhat. Ezért érdemes kivizsgáltatni, nincs-e valami kóros elváltozás!

Sajnos ez a vegetatív idegrendszer reakciója, ezért sokaknál nem használ ellene a "csak azért sem stresszelek" önnyugtatás. Vagy profivá képzed magad magad valami meditációs technikából, vagy szedsz rá valamit - vagy a stresszre (nyugtató) vagy a hasadra (görcsoldó). Nekem görcsre a Buscopan vált be - igazából már attól nyugodt voltam, hogy van nálam, így végül nem is kellett szednem :) De persze sokkal egészségesebb, ha gyógyszer nélkül tudod leküzdeni.

2011. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gazdás válasza:
Nekem ilyen naponta van, mert mindig felcseszik az agyam. Vagy megszokod, vagy gyógyszert szedsz, vagy lenyyugtatod magad... Nekem az ordibálás, verekedés, cigaretta... ezek segítenek, de nem ajánlom :)
2011. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gyomorgörcs, majd hasmenés is jelentkezik nálatok?
2011. júl. 30. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!