Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan furcsa vagyok mostanában...

Olyan furcsa vagyok mostanában. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Rémálmaim vannak, általában szeretteim halnak meg.

Egy nap kb 10x van olyan, hogy teljesen kikapcsol az agyam, és semmire se tudok gondolni, szó szerint kikapcsol.. Ha beszélnek hozzám, átfut az agyamon és kb el is felejtem.

Nagyon durva hangulatingadozásaim vannak: ma egyik percben röhögtem, másikban majdnem szétrobbantam az idegességtől :S

Néha nagyon fáj a testem, de nem tudom meghatározni, hogy hol :S


15/L


2010. szept. 18. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a serdüléssel jár, ezen mindenki átesik, változik a tested, nő a melled, a csípőd is "kialakul":)Szerintem ne aggódj, a rémálom lehet más miatt, valami miatt feszült vagy, fáradt, kimerült, lehet, hogy csak a sulikezdés miatt. De az is lehet, hogy vitaminhiányod van, ami okoz pl. koncentráció csökkenés. Ha pár héten belül nem javulsz, azért menj el dokihoz, de szerintem semmi komoly.
2010. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már túl vagyok azon a serdülős korszakon, az tavaly előtt volt, na akkor nagyon durva voltam :D Azóta tök normális lettem (szerintem nagyon sokat komolyodtam..), nem vagyok agresszív senkivel, meg semmi...

Kb 1 hete vannak ezek a tünetek, és tény, hogy eléggé stresszelek :S

2010. szept. 18. 21:27
 3/3 A kérdező kommentje:

Vitaminhiány lehet, amúgy vasam 2 hónapja 4 körül volt, és első vérvételnél meg 1 körül :S

Végülis most, hogy megemlítetted, amióta nem szedem a vasat, azóta vagyok kb ilyen.

2010. szept. 18. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!