Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen furcsa a menzeszem...

Miért ilyen furcsa a menzeszem mostanában?

Figyelt kérdés
13,5 évesen jött meg,de elég gyakran, a 2 menzesz között kb 13-14 nap volt, és mikor megjött nagyon erősen jött meg mindig és 7 napig tartott. (az első 3 nap volt a nagyo erős) Az utóbbi 3-4 hónapban viszont teljesen más lett, 2 menzesz közt van hogy több mint 20 nap is eltellik,és sokkal gyengébben jön meg minden. (15,5 vagyok) ez nagyon jó meg minden csak nem értem mitől ez a változás? így is marad vajon?
2009. máj. 5. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor nekem megjött, az első évben volt olyan problémám, hogy sok volt a vér mennyisége. Viszont az nem tudom, hogy mennyire normális, hogy 12-13 naponta menstruálsz. Bár ahogy írtad, már rendeződni látszik.

Van olyan felnőtt a közeledben, akivel meg tudod beszélni?

Nőgyógyászhoz el lehetne menni, aki szerintem tudna olyan gyógyszert adni, ami rendezi a ciklusodat.

2009. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem lehet hogy ez már a "rendeződés"?
2009. máj. 5. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Te abban a korban vagy,hogy normális ez a változás.A legtöbb lány átesik ezen.Ahogy leírtad,hogy most milyen,valóban rendeződni látszik.Gyógyszer nem kell,főleg nem 15évesen(gondolok itt a fogamzásgátlóra-ezzel még bőven ráérsz,nem szerencsés ilyen fiatalon).De ha gondolod,akkor beszéld meg egy szakemberrel,bár ez szerintem egyáltalán nem probléma,hanem javul a helyzet.Ha valami negatív változást tapasztalsz,pl kimarad vagy valóban elenyészően gyenge lesz akkor keress fel nőgyógyászt.Én 20éves vagyok,de nekem is mindíg más.Az időpont többé-kevésbé beáll,de az,hogy gyenge vagy erős,fáj-e a hasam előtte,közben ,utána,teljesen rendszertelenül változik.
2009. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!