Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva? Mi a...

Jogosan vagyok kiakadva? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A férjem nagyban sz@rik rank mostanában. Van egy másfél éves kislányunk. Reggel elmegy, este jön haza, és abból áll neki a játrszás a gyerekkel, hogy bekapcsolja a tv-t és nézi. Mikor szólok neki, azt mondja, neki is joga van megnézni a hiradót. Igen, csak az a baj, hogy nem csak azt nézi. Mindig az a válasza mindenre, hogy ó fáradt. Érdekes, elmenni ma borkostolóra, meg holnap üzleti ebédre ami estig tart, nem fáradt, csak akkor fáradt ha velünk kellene lenni. És még engem nyaggat második gyerekért... Komolyan mondom, nagyon kiakadtam, mert arról, hogy ma elmegy nem is tudtam. Mikor 5 kor mondta, hogy fél 6ra ö elmegy, akkor még nem is voltam ideges, mert mondta hogy siet, gondoltam estére itthon lesz.. A nagy francokat... Most jött haza, gyerek már alszik, csodálkozik, hogy lassan meg sem ismeri. És én vagyok a szemét, mikor ufy fogadom, hogy "látom majd összetörted magad, hogy siess hozzánk". Én nem mehetek sehova, 1 hónapba egyszer megyek csak iskolába, gyakaran azért jövök el az órákról, hogy lefektethessem a kislányunk. Ennyi az össz "szórakozásom". Kicsit kiakadtam...
2010. febr. 18. 20:05
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. igyekszem megbeszélni vele, mert szeretem.
2010. febr. 19. 10:55
 32/32 anonim ***** válasza:
Nálunk is így kezdődött. 1 éves kisfiammal egyáltalán nem foglalkozott. de nem munka miatt, hanem számítógép. most másfél éves a kisfiam, mi tavaly szeptemberben szétköltöztünk, most januárban elváltunk. De remélem ti megoldjátok. Mi nem veszekedtünk, csak egyik nap délután mikor mondtam neki, hogy kivihetné a kisfiunkat játszani az udvarra, bejelentette, hogy neki ez a családi kötöttség nem való. Pedig 3 gyereket akart. Remélem nálatok nem lesz ez!!! Beszélj vele!
2010. febr. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!