Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva? Mi a...

Jogosan vagyok kiakadva? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A férjem nagyban sz@rik rank mostanában. Van egy másfél éves kislányunk. Reggel elmegy, este jön haza, és abból áll neki a játrszás a gyerekkel, hogy bekapcsolja a tv-t és nézi. Mikor szólok neki, azt mondja, neki is joga van megnézni a hiradót. Igen, csak az a baj, hogy nem csak azt nézi. Mindig az a válasza mindenre, hogy ó fáradt. Érdekes, elmenni ma borkostolóra, meg holnap üzleti ebédre ami estig tart, nem fáradt, csak akkor fáradt ha velünk kellene lenni. És még engem nyaggat második gyerekért... Komolyan mondom, nagyon kiakadtam, mert arról, hogy ma elmegy nem is tudtam. Mikor 5 kor mondta, hogy fél 6ra ö elmegy, akkor még nem is voltam ideges, mert mondta hogy siet, gondoltam estére itthon lesz.. A nagy francokat... Most jött haza, gyerek már alszik, csodálkozik, hogy lassan meg sem ismeri. És én vagyok a szemét, mikor ufy fogadom, hogy "látom majd összetörted magad, hogy siess hozzánk". Én nem mehetek sehova, 1 hónapba egyszer megyek csak iskolába, gyakaran azért jövök el az órákról, hogy lefektethessem a kislányunk. Ennyi az össz "szórakozásom". Kicsit kiakadtam...
2010. febr. 18. 20:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
"Már bocs utolso, de ha senki nem mondta h megcsalásrol van szo--ja,akkora 'nőci van a dologban' az biztos valami mást jelenthet...-- , bár ha ürügyek vannak nincs kizárva semmi sem, miért nem otthon van, gondolom " te utolso válaszado " neked jol esett volna ha asztlat foglaltatsz és nem akar elmenni a párod, ez tök jo neked igaz ??? "--nem,egyáltalán nem esett volna jó,és 'tök jó' sem lett volna.Épp azért,hogy az ilyen kellemetlen helyzeteket el tudjuk kerülni,jól meg kell gondolni,mivel lepjük meg a másik felet...
2010. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként szerintem teljesen jogosan vagy kiakadva!
2010. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
62%
Furcsa szerzet a férfi és nehéz a működését kiismerni. Viszont azt tudom ha a megszokott életében változás történik felriad. Próbáld ki mit szólna, ha programokat csinálnál a gyereknek és neked, sokkal többet törődnél magaddal mint a háztartással és nem lenne mindíg meleg vacsi az asztalon. Mielőtt besavanyodsz és háztartási cseléddé válnál ébredj fel és változtass. Figyeld meg észre fogja venni magát. De készülj fel először meggyanusít hogy van valakid. Nem arra fog gondolni eleged lett és többre vágysz mint mosogatás, főzés. járj el barátnőkkel, csavarogj a picivel és hagyd agyalni mi is történhetett.
2010. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
41%
Így jár, aki "hülye" embertől vállal gyereket. Ennek a házasságnak lőttek már. ha megcsúnyulsz, megöregszel, gondold el, akkor mennyire lesz kíváncsi rád! Szerintem keres más gyulait!:)
2010. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ő igazából nem készült fel az apaságra. Elfogadta a tényt, hogy apa lesz, de nem tudta mivel jár. Lehet, hogy ő még nem képes lemondani a kis saját életéről. Ülj le vele beszélni,és mondd el neki, hogy te ezt mind megérted, igyekszel minél több mindent levenni a válláról, de van amit nem tudsz, és ha ő ezt a keveset sem tudja bevállalni, akkor nem fog működni.
2010. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
64%

A gyerek előtt bensőséges érzelemgazdag kölcsönös szereteten-szerelmen alapuló viszonyotok volt? Vagy már akkor sem?

Még véletlenül se legyen második gyereketek, százával panaszkodnak itt is olyan nők, akiknek véletlenül vagy szándékosan megszületett a második gyerekük is, és azt se tudják, hová meneküljenek a rossz házasságból, mert anyagilag kiszolgáltatottak. A házasság mindenesetre két egyenrangú társ kapcsolata, ahol a felek felelősek a másik boldogságáért. Amihez mindenkinek joga van.

2010. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
50%
Igazad van mindenben, azonban nem jól kezeled! Ne ess neki, hogy "látom már megint rohantál haza hozzánk", mert akkor még jobban ellenkezik és nem lesz kedve hazajárni. Komolyan, mindenféle élcelés nélkül kell megbeszélni a dolgokat. Gondolom nem csak Te akartad a babát, hanem ketten akartátok, tehát az sem igazságos, hogy csak Te foglalkozol 24 órában a gyerekkel, neked is van jogod kikapcsolódni. Ha normálisan van ez megbeszélve vele, akkor normális ember ezt fel is fogja. Elsőnek szerintem próbáljátok meg kikötni, hogy egy héten 2-3 napot Ő foglalkozzon a gyerkőccel, amikor hazaér (jó, nézze meg a híradót és utána), hogy Te is tudj kicsit magaddal foglalkozni, amit szeretnél. Elhiszem, hogy ideges vagy és jogos is a felháborodásod, de nem mindegy, hogyan adod elő. Ne riaszd el még jobban!
2010. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
50%
09.26-os vagyok. Na azzal is vitatkoznék, aki azt mondja, hogy a nő magának szüli a gyereket, mert a férfiak csak dolgozni járnak...... Vannak kivételek! Nem mondom, sokan csinálják sajnos ezt, de nem mindenki! Az én férjem sokat segít a gyerkőccel kapcsolatban, Ő tényleg próbálja levenni a terhet a vállamról, amikor itthon van! Csak sok múlik ám a gondolkodásán, mert sajnos nem mindenki képes ezt felfogni.
2010. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem igazán értem... Ha annyira de annyira rossz neked, akkor mért nem cseréltek a férjeddel, maradjon otthon ő a gyerekkel, te pedig keress magadnak munkahelyet és legyél TE ezután a családfenntartó!
2010. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
20%
A pasit nem nehéz kiismerni. Egyszerűek vagyunk, mint a bot. Tudnotok kell, "mikor kell fölvenni a magassarkút". Ha a veszekedés megy, hogy nem vagyunk eleget otthon, akkor mi csak annyit hallunk belőle, hogy "nyenyenyenyenye". De ha úgy lépünk be az ajtón, hogy megérintve érezzük a libidónkat (egy tök egyszerű apróság is elég lehet ehhez, nem kell nagy rákészülésre gondolni), akkor mindjárt más a helyzet. Ez a durva, hogy tényleg ilyen egyszerűek vagyunk, bármennyire is próbálunk másnak látszani.
2010. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!